FITweb

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

právě jsem dočetla na netu jak se daří ostatním účastnicím. Některým fajn a na jiné dosedla jarní únava. Musím to honem zaťukat, ale jarní únava se ni vyhnula obloukem. Přičítám to jak zdravé stravě tak i většímu pohybu a následné relaxaci. Zjistila jsem že hřešit jednou za týden nějak porušuji a hřeším i dvakrát v týdnu, ale podruhý je to většinou jen maličkost, kterou vysportuji :-))

Ahojky,

Snažím se hýbat každý den, ale tím myslím a počítám i vycházku s dětma po okolí ( třeba i 10 km ) a nebo vyjížďku na kole. Musím to nějak podělit - jeden den sportu s nima a druhý den sama intenzivnější.

Jinak kaťata nosím pořád stejnou velikost :-)) , ale je mi pořád fajn,, žrací a přežírací manýry“ mě nějak minuly a jarní únava jakbysmet !? Takže když tak zpětně nad tím přemýšlím , jsem hrozně ráda že jsem do toho šla a neviděla jsem před sebou jen vidinu shozených kil a úžasných cen. Zdravější jídelníček povinně zasáhl celou mou rodinu a teď když manžel opět po zimě začal jezdit MTB maratony a závody tak je jen a jen rád. A děti ? Ty si to vykompenzují zmrzlinou a domácí bábovkou či koláčem.

Tak se holky držte…….

Martina

22.5.2009 13:42 | aktualizováno 15.12.2009 15:33 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.