FITweb

ZPĚT

PÁTEK 22.5.2009

Tak už se nám blíží konec dubna, opravdu to všechno rychle utíká. Docela mě mrzí, že už tahle soutěž bude končit. Ale i tak jsem velmi šťastná, že jsem v téhle soutěži. Naučila jsem se díky ní spoustu důležitých věcí, které sem nedokážu všechny vypsat. Stále používám doplňky stravy, které mám předepsané od p. Havlíčka, také jsem ze svého jídelníčku vyřadila pomazánkové máslo, květák, brokolici, mléčnou rýži, aj.

Milá Dieto,

Vůbec mi tato jídla nechybí. Snažím se jíst, tak jak mám a zatím si nestěžuji, ze svého předchozího jídelníčku jsem toho moc nezměnila, jen jsem vyřadila nějaká jídla – výrobky. Také se snažím odolávat zmrzlinám a dokonce se mi to i daří! Stále chodím na spinning a do posilovny a už jsem svého přítele přemluvila nejen na squash, ale také na spinning a posilovnu. Doufám, že ho tento sport dostane jako mě! V pátek 1. 5. jedeme s přítelem na jednodenní cyklistický výlet na akci „Bílý kámen 2009“ odehrávající se ve vojenském újezdu Libavá na Olomoucku. Už se na tuhle akci těším a vůbec na to, že opět něco udělám pro sebe. Moc ráda jezdím na kole.

Ale jinak jsem zatím spokojená, že se mi pomalu ale jistě daří zhubnout nejen na kilech, ale také v pase. Tak doufám, že se mi ještě ty dva kilogramy podaří zhubnout. Snažím se každý den sportovat a velmi mě to baví a jsem velmi ráda, že své tělo nutím víc a víc sportovat. Také jsem si řekla, že během soutěže nebudu kupovat žádné oblečení, ale jelikož se mi daří zhubnout, tak jsem si udělala radost a ve dvou obchůdcích mi do oka padly krásné sportovní červené šaty a dvě sportovní sukně – neodolala jsem! Mám velmi ráda módu – módní oblečení, na které se teď jen můžu dívat. Musím se též přiznat, že jsem viděla dvoje krásné plavky, ale ještě jsem neměla odvahu si je vyzkoušet – natož tak koupit. Třeba si to letos splním a půjdu někam na bazén.

O víkendu jsem byla u mého přítele na Hodové veselici, nemohla jsem odmítnout při obědě bramborový salát, ale jsem ráda, že jsem odolala chlebíčkům, jednohubkám, sladkostem i cukrové vatě, prostě všem lákadlům a pochutinám, které k Hodové veselici patří. V takových případech mám pevnou vůli, věřím, že tu budu mít stále nejen v téhle soutěži, ale vůbec v celém životě, abych si splnila ten svůj velký sen – mít 65 kilogramů!!

Velmi Vás všechny v redakci zdravím a také všechny spolu soutěžící holky ze „ Sedmi statečných“!

Renča Osobová ze Šternberka

5. dubna 2009, Šternberk

22.5.2009 13:43 | aktualizováno 15.12.2009 15:32 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.