FITweb

ZPĚT

STŘEDA 27.5.2009

Opět Tě zdravím po týdnu přímo nabitém pohybem, pohybem a zase pohybem..Naplno nabitá energií jsem "proplouvala" jednotlivými dny uplynulého týdne. Energií mě naplno dobíjelo nejen dodržování dietního plánu od ing.Havlíčka /na který nedám dopustit.../, ale i hodiny vydatného spánku a myslím, že i nemalou měrou hojné sluneční paprsky, které mě rentgenovaly při mých pravidelných toulkách rozkvetlou jarní přírodou....

Milá Dietičko!

Po splnění mých každodenních pracovních a domácích povinností jsem využívala volno pro pohybové vyžití- střídavě pěší chůze ostřejším tempem /v sobotu 9.5. akce Václavice - Havlovice pěšky 20km, v neděli dopoledne pěšky Náchod-Dobrošov-Peklo a zpět - cca 14 km/,cyklo - spolu s rodinnými příslušníky jsme absolvovali v pátek 8.5. trasu 40 km na kole, v pondělí a středu se konal můj oblíbený aerobik, kde jsem také nesměla chybět a podobně ne ani na mém plaveckém tréninku v bazenu…. Cítím se super a stejně tak jako dietní plán se mi dostávají „pod kůži“ i aerobní pohybové aktivity.

Preferuji ty nejpřirozenější - tj. chůze, jízda na kole, plavání. Občas si zajdu i do posilovničky a zaskotačím na mých nových sportovních botkách.

Opravdu si nevymýšlím, to mi věř, ale nikdy v životě jsem se snad necítila líp a fyzicky i psychicky tak FIT!!! Lhala bych, kdybych tvrdila, že nemám žádné problémy a starosti. Kdo je nemá? Určitě každý z nás ano, přestože může jít o trápení a problémy u každého jiné. Dnes už ale vím, že je důležité, jak se s nimi člověk vypořádá… , jaký způsob řešení zvolí… já už teď volím právě sport, který mi dokonale „pročistí“ hlavu a zbaví případného napětí.

Díky Tobě, Dietko, za Tvé poučné a pravdivé články, díky kterým se neustále obohacuji a čerpám nové a nové poznatky ke zdravému a plnohodnotnému způsobu života!

Zdravím i všechny Tvé věrné čtenářky a účastnice „Hubneme do plavek“.

Dáša z Náchoda.

28.5.2009 12:12 | aktualizováno 15.12.2009 15:29 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.