FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 28.5.2009

Na stravování jsem si tak zvykla, že když se náhodou stane, že bych se zaměstnala natolik, abych zapomněla na svačinku, tělo si o ni řekne. Chuť na "nezdravá jídla" nemám a začala mi moc vyhovovat zelenina (nebo dopolední ovocné svačinky s jogurtem, mňam...).

Krásný dobrý den,

zdravím vás všechny a píšu poslední týdenní report :-)

Na stravování jsem si tak zvykla, že když se náhodou stane, že bych se zaměstnala natolik, abych zapomněla na svačinku, tělo si o ni řekne. Chuť na „nezdravá jídla“ nemám a začala mi moc vyhovovat zelenina (nebo dopolední ovocné svačinky s jogurtem, mňam…). Je krásné počasí a opravdu mě to nutí pít a pít - hlavně vodu, což bych do sebe dříve nikdy nedostala v „čistém“ stavu (myšleno bez sirupu nebo alespoň s trochou džusu). Takže další „malé velké“ úspěchy. Den bez diety jsem si užila s rodinou a přáteli na pizze a bylo to moc fajn. Též díky, že mě v dobrém nutíte vždy po týdnu se zastavit a zamyslet, co se povedlo a co nepovedlo, jak se cítím a co bych mohla ještě zlepšit. Kdo ví, možná mi to bude i chybět :-)

V pátek se těším naviděnou a přeji krásný sluníčkový den!

Luci Romancová

28.5.2009 12:31 | aktualizováno 15.12.2009 15:21 | Luci Romancová

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.