FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 28.5.2009

Našla jsem v tomhle časopisu spoustu skvělých rad a skvělých nápadů na jídla, na různé pobyty a také mě zaujal článek „ Štíhlá ze salónu“, velmi ráda bych vyzkoušela parafínový zábal v Ginkgo Wellness studiu v Brně, ale musím přiznat, že mne lákají i ty ostatní salóny, jen škoda, že to je až v Praze. Říkám si škoda, že v Praze nebydlím.

Milá Dieto, chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za květnové číslo časopisu Dieta a ještě víc za přílohu „Exkluzivní speciál“ – Hubneme do plavek. Našla jsem v tomhle časopisu spoustu skvělých rad a skvělých nápadů na jídla, na různé pobyty a také mě zaujal článek „ Štíhlá ze salónu“, velmi ráda bych vyzkoušela parafínový zábal v Ginkgo Wellness studiu v Brně, ale musím přiznat, že mne lákají i ty ostatní salóny, jen škoda, že to je až v Praze. Říkám si škoda, že v Praze nebydlím.

Tento týden byl fajn, trošku jsem polevila ve sportu, protože jsem na něj neměla moc čas, ale věřím, že příští týden budu pravidelně každý den sportovat. Také jsem ráda, že nám to s přítelem už konečně vyšlo a v úterý máme společně volno, tak určitě zajdeme společně do posilovny, možná to vyjde i zahrát si squash nebo spinning. Mám teď spoustu věcí v plánu, které chci pro sebe a svoji postavu udělat, tak doufám, že se mi to splní a už brzy budu alespoň na 50 % se sebou spokojená – se svojí postavou.

Též jsem právě zjistila, že si máme sebou vzít na 29. května bílé tričko, tak se musím zajít podívat někam do obchůdku, protože ve svém šatníku žádné bílé tričko nemám a to hlavně pro to, že bílá barva mi moc nepasuje. Chtěla jsem též poslat nějaké to foto z mých sportovních aktivit, ale rozhodla jsem se, že je vezmu sebou až do Prahy. Jinak mám radost, že mám opět 1 Kg dole, tak Vám příště napíšu určitě delší a už asi také poslední článek a to kolik se mi vlastně podařilo během soutěže shodit kilogramů.

Moc Vás zdraví a na setkání s Vámi a také s holkami se těší

Renča

28.5.2009 12:32 | aktualizováno 15.12.2009 15:21 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.