FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 28.5.2009

Já se mám moc dobře. První květnový týden se mi sice moc nepovedl, ale ten minulý týden jsem si to všechno vynahradila. Dařilo se mi jíst pravidelně, nepřejídat se, také jsem se každičký den dokopala k nějaké té fyzické aktivitě :o) a celkově mám z toho minulého týdne příjemný pocit.

Dobry den,

přeji Vám nádherné pondělní odpoledne!

Samozřejmě byly chvíle, kdy jsem musela odolávat pokušení se přejíst, ale naštěstí jsem tomuto pokušení odolala. Největší krizi jsem měla asi včera. Bylo mi hrozně smutno a já se cítila hrozně osamělá. V tu chvíli bych se nejraději něčím nacpala, jen abych tu prázdnotu zaplnila. Ale ta druhá část mého já, ta, která touží po tom být zdravá a šťastná, ta byla naštěstí silnější. Věděla jsem, že když půjdu do obchodu a tam si nakoupím laskominy, které poté sním a vyzvracím, tak že udělám opět krok zpátky. Že veškerá má týdenní snaha přijde vniveč, že se budu cítit mizerně, zklamaná sama ze sebe a že ublížím jen sama sobě, svému tělíčku a veškerá energie, kterou nyní mám, bude opět pryč. Rychle jsem tedy běžela domů, kde jsem si vzala L-Karnitin, který beru vždy před cvičením. Za půl hodinky jsem pak už funěla u DVD, kde jsem všechnu tu nahromaděnou energii vyskákala. Po cvičení jsem hned zamířila do sprchy a pak si na večeři udělala brokolicovou polévku, kterou mám moc ráda. Vychutnávala jsem si každičké sousto. Večer jsem se pak ještě odreagovala u své oblíbené pohádky Hledá se Nemo a okolo 22 hodiny jsem usnula, jako by mně do vody hodil, šťastná, že jsem ten den zvládla. Dnes se mám sejít s kamarádem, kterého jsem již velmi dlouho neviděla. Už se na to setkání moc těším a jsem moc ráda, že si to setkání budu moci užít, že mne nebudou tížit žádné výčitky.

Jinak jsem si, konečně koupila ten kabátek, o kterém jsem Vám tak básnila :o) Bohužel se nám pokazil foťák, tak Vám nemohu poslat slíbenou fotografii, ale všichni říkají, že mi moc sluší :o) Od úterka mně také nově čekají hodiny Hatha jógy, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. Také už jsem dostala email od paní Homolkové o setkání u Vás v redakci a o závěrečné konzultaci s p. Havlíčkem. Už se velmi moc těším, až se opět všechny soutěžící setkáme a také se moc těším na červnové setkání.

Zatím se mějte, moc krásně, dávejte na sebe pozor a já Vám opět v pondělí napíši, jak se mi daří. S přátelským pozdravem, Renča Sklářová

28.5.2009 12:33 | aktualizováno 15.12.2009 15:20 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.