FITweb

ZPĚT

ČTVRTEK 28.5.2009

Posílám poslední zprávy. Jak už jsem psala posledně, uteklo to jako voda a vlastně to ani nebolelo. I minulý týden jsem se více méně držela stravovacího plánu, ale trochu jsem polevila s pohybem. Celý týden jsem se díky služebním cestám nedostala do svého oblíbeného centra pro tvarování postavy, a tak jsem se snažila „tvarovat“ doma.

Milá dieto,

Nutno tedy říci, že s mizivým úspěchem. Chyběla ta správná motivace a to správné nadšení, a sestava Pilates cviků -vtipně nazvaná „Pilates pro každého“ - mi absolutně nešla (asi nejsem každý) a opět mi dokázala, že cvičit bez odborné rady a dozoru v mém případě asi nemá valný smysl. Navíc když nemáte prakticky žádné břišní svaly…

O víkendu jsem si poněkud povolila uzdu. Byla jsem dva dny s kamarády na Jižní Moravě ve vinném sklepě. No a na takovém místě jde dieta stranou. Nejprve jsem bohatě překročila povolené tři deci vína na týden a následně jsem samozřejmě zbaštila téměř vše, co mi naservírovali, včetně uzeného a bůčku – jenže zkuste pít nalačno.

Víkend jsem si ale užila, a to nejen díky jídlu a pití, ale taky díky milým hostitelům a krásnému okolí, takže jsem si pro sebe řekla, že to patřilo k nezbytnému odbourávání stresů, které je při hubnutí taky důležité, protože když člověk není v pohodě, nemůže ani pořádně hubnout

Těším se na naše páteční setkání a na „velké finále“!

Monča

28.5.2009 16:23 | aktualizováno 15.12.2009 15:15 | redakce

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.