FITweb

ZPĚT

Redakce časopisu Dieta vyhlašuje 6. ročník soutěže HUBNEME DO PLAVEK 2

Chcete zhubnout a nevíte jak? Zápasíte s nadbytečnými kilogramy a stále se vám nedaří se jich zbavit? Přestaňte vzdychat před zrcadlem a zapojte se do naší soutěže. S časopisem Dieta to určitě zvládnete.

Jak na to?

ještě máte šanci:

Sedm statečných jsme už vybrali, ale i tak se s námi do naší soutěže můžete zapojit a hubnout sami doma a rady čerpat z časopisu Dieta anebo ze speciálních webových stránek časopisu Dieta www.fitweb.cz.

Jak dlouho se bude hubnout?

Soutěž trvá od března do května, na své snažení tedy máte plné tři měsíce. Hodnotí se nejen počet shozených kilogramů, ale i samotný způsob hubnutí, nadšení a zapojení do celé soutěže.

Jak se přihlásit?

Hubnutí doma – přihlášky posílejte nejpozději do 28. 2. 2011 – heslo HUBNEME DO PLAVEK DOMA Soutěžící, kteří nebyli vybráni do 7 statečných, jsou automaticky zařazeni do soutěže Hubneme do plavek doma.


Přihláška musí obsahovat: jméno, věk, adresu a telefon, aktuální fotografii celé postavy, výšku a současnou váhu. Připište také, proč se chcete soutěže zúčastnit a kolik kilogramů byste chtěli zhubnout. To vše bude hrát roli při výběru soutěžících.

Přihlášky do soutěže posílejte na adresu:

Časopis Dieta, Mladá fronta a. s.

Mezi Vodami 1952/9

143 00 Praha 4

nebo e-mailem na: dieta@mf.cz

Více informací o soutěži najdete na www.fitweb.cz/7statecnych

POZOR!

Hraje se o hodnotné a zajímavé ceny. Na vítěze čekají luxusní zájezdy k moři pro dvě osoby. A to stále není všechno. Šanci vyhrát mají i ti, kteří se do výběru 7 statečných nedostanou a budou hubnout doma.


Hubneme do plavek pod dozorem odborníků

a) Kdo vám letos pomůže shodit přebytečná kila, cítit se lépe a být v pohodě a fit? Naši odborníci sestaví pro 7 statečných speciální plány. Seznamte se s nimi.

b) Ti, kteří se rozhodli hubnout doma, se mohou na jejich rady spolehnout v článcích v Dietě nebo v poradnách na www.fitweb.cz/hubnemedoplavek

ing. Petr Havlíček

Výživový poradce, který vám sestaví jídelníček na míru.

Od roku 1994 se specializuje na doplňkovou a sportovní výživu, nutriční programy pro úpravu hmotnosti, nutriční programy, které jsou součástí léčebné terapie optimalizace stravování, nutriční programy pro vrcholový sport, nutriční programy pro rekreační sport. Od roku 1995 je odborným konzultantem v oblasti výživy, spolupracuje s vrcholovými sportovci. Je autorem odborných a odborně populárních článků o výživě a životním stylu, jako konzultant a moderátor spolupracoval
na pořadech TV Prima Jste to, co jíte a Souboj v těžké váze. Společně se šéfredaktorkou Diety vydal hned dvě knihy – Jídlo jako životní styl a Hezky česky, hravě a zdravě! www.centrumvittore.cz

Lenka černá

Kouč, který vám pomůže s hubnutím popsychologické stránce.

Ředitelka privátní kliniky LIFE CLINIC Prague, která se specializuje na pomoc klientům při depresích a životní nerovnováze. Působí mimo jiné jako certifikovaný kouč se specializací na pomoc ženám při náročném rozvodu a rozchodu, při nízkém sebevědomí, v oblasti psychiky při hubnutí. Pořádá aktivní semináře „Psychologie hubnutí“ a „Úspěšná žena“ v Praze a Brně. Je autorkou publikace „Psychologie hubnutí“, šéfredaktorkou měsíčníku osobního růstu, v současné době připravuje novou knihu o osobním růstu pro ženy.
www.life-clinic.cz

Mgr. Zuzka Bičíková

Fitness trenérka, která vám doporučí nejlepší pohybovou aktivitu.

Od střední školy se pohybovala v oblasti vrcholového sportu, kde se stala několikanásobnou medailistkou ČR v atletice, do roku 2008 byla v reprezentačním výběru. „Neumím si život bez pohybu představit, sport vás naplňuje. Mým přáním je v tomto směru motivovat a povzbudit co nejvíce lidí.“ Zuzka působí více než 3 roky jako osobní trenérka v oblasti kondičního tréninku a fitness v mezinárodní společnosti Holmes Place. V roce 2008 začala spolupracovat s Power Plate International a dnes se specializuje na vzdělání instruktorů a trenérů v oblasti Power Plate v Čechách a na Slovensku.
www.power-plate.cz


Generální partner

Hlavní partner

Partneři

3.2.2011 11:02 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. kevinovamama

  kevinovamama Taky mě nevybrali, už třetí rok... a pořád mám stejnou prdel :-D

  Čtvrtek 15:38

 2. brebenda

  brebenda mě taky ne a docela mě to zamrzelo :-( ale co snad se to podaří i tak :-[

  Čtvrtek 20:02

 3. maky.cb

  maky.cb a je tu ještě někdo koho vybrali?

  Čtvrtek 20:15

 4. kachní farma

  kachní farma jestli někoho vybrali tak co by tady dělal ten bude mít vlastní servis

  Čtvrtek 20:58

 5. Maggie2410

  Maggie2410 taky me bohuzel nevybrali...nevadi, budeme to muset zvladnout i tak:o)

  Čtvrtek 22:03

 6. nic

  nic Mě taky nevybrali a nakonec jsem i radši ;-)

  Pátek 09:55

 7. nikierich

  nikierich taky mě nevybraly a docela mě to mrzí.čekala jsem že mě vyberou :-(

  Pátek 10:34

 8. šarka5

  šarka5 taky me nevybraly tak se s kilama budem muset poprat sami :-) ;-) :-)

  Pátek 19:08

 9. evcavoj

  evcavoj ahojky děvčátka a kluci,taky jsem se opět hlásila a nic,ale jsem ráda,že to zvládneme tady a společně.

  Pátek 20:47

 10. cjane

  cjane Dobrý večer. Hledám parťačky: přihlásila jsem se do soutěže poprvé, ale budu to muset zvládnout stejně tak jako vy všichni ostatní vlastními silami.... ale nechtěla bych na to být úplně sama... hledám tak 3-5 parťaček, aby jsme na to nebyly samotné... jsem odhodlaná do roka a do dne mít o 25 kilo méně... já 30, z brna, dvě děti... kdo se ke mě přidá do party? Hledám opravdu odhodlané frajerky, potřebujeme se navzájem táhnout a posilovat vůli, když nám ji děti ničí zmzlinkami a hranolkami... budu se těšit.. J.

  Pátek 21:10

 11. šarka5

  šarka5 ja bych do toho sla rada s tebou mam 107 a rada bych alespon 90 nici me to

  Pátek 21:43

 12. jituna999

  jituna999 Dobrý večer, já se sice nepřihlašovala do soutěže, ale do roka a do dne mínus 25 kilo bych také potřebovala. Takže budu ráda, když se budu moci přidat, tato výzva mě zaujala :-)..Mě je 31, mám jedno dítě a bydlím kousek od Prahy a dát dolu těch 25 by byl sen :)

  Sobota 02:05

 13. cjane

  cjane jitko, nechi prudit ale váhla dle informace kterou tady na webu uvádíš MÍNUS 25 = to už je trochu hodně hazard o zdraví, nemyslíš? Tuhle váhu mají 13-letý holčičky nebo modelky s vylezlejma kostma... já bych dala spíš jen -15kg... MAX :-)

  Sobota 10:27

 14. milka 12

  milka 12 držím vám všem palce at se vám to povede já potřebuji dát dolu ještě 15 kg ale určitě se mi to povede :-)

  Sobota 11:06

 15. nadce

  nadce taky bych se ráda přidala, minus 15 a bude lehčeji ;-)

  Sobota 13:37

 16. jituna999

  jituna999 Ahoj cjane, váhu už jsem si změnila podle realu, tu původní jsem zapisovala naposled v září :-( Ach jo... Vánoce vánoce. Myslím, že 25 kg bude akorát měřím totiž jen 156 cm ... :-\ Takže s modelkovskou váhou to nebude míét nic společnýho... Každopándě už dnes jsem začala špatně... od toastů k snídani jsem nestihla nic sníst... :-(

  Sobota 13:58

 17. bohumila1

  bohumila1 Mě bohužel taky nevybrali,ale hubnout chci a budu amusim,hledám parťáka na hubnutí,někoho s podobnou váhou

  Sobota 15:15

 18. petula112

  petula112 Tak mě taky nevybrali,ale zhubnout chci tak jdu do toho i tak ;-)

  Sobota 16:04

 19. Maggie2410

  Maggie2410 ahojky, hledam k sobe nejakou partacku - je mi 23, studentka, váha 64, výška 175, ráda bych se sportem a zdravou stravou dostala na 60, nebo 58 . je tu nekdo podobny?:o)

  Sobota 19:15

 20. Čmelička

  Čmelička Ahojky parťačky,mě také nevybrali,ale přesto to nevzdám ;-) Jen nevím,jak začít.

  Sobota 19:32

 21. petulka224

  petulka224 taky bych chtěla být o těch 15 kg lehčí, potřebuju někoho s kým se budu navzájem povzbuzovat...32 let, 2 děti, Jeseník...takž potřebuju parťačku...:-)

  Sobota 21:10

 22. vanny

  vanny držím všem palečky, já už své pomocí dala dolů 18kg, ale ještě pořád min 5kg dolů chci dát.začínala sem totiž na 83kg na 160cm.v mezičase sem porodila druhé dítě.ale naštěstí při obou těhu sem nabrala jen 9kg a během pár měsíců byla na původní váze.ted mám o 2kg min jak před porodem a doufám že ještě dál budu hubnout. jinak opravdu to chce mít to rozhodnutí v hlavě.jinak to fakt nejde.

  Neděle 12:38

 23. Eva Doubková

  Eva Doubková Ahoj všichni,tak jsem jednou ze 7 statečných.Držte palce,moc se těším na výsledky.papa

  Neděle 17:30

 24. evcavoj

  evcavoj Ahoj Evi,budu držet palečky a doufám,že se uvidíme v Praze na vyhodnocení.Taky jsem se hlásila,ale budu soutěžit doma.Držím palečky i pěsti. 8-) ;-) :-)

  Pondělí 11:07

 25. Eva Doubková

  Eva Doubková :-D Díky, budu se snažit.Počasí docela i přeje,tak se bude moct vyběhnout i venku.Dneska jdu zkusit posilovnu.Dokonce se mi povedlo na čtvrtel sehnat parťačky,tak tam na ty chlapy nebudu sama.

  Pondělí 12:08

 26. Galanka

  Galanka Zdravím všechny odhodlané. Jdu se z domova přidat. Mám problém s jídlem, nejsem schopná jíst pravidelně a zcela určitě jím méně než bych měla. Od září jsem se vrhla na intenzivní cvičení, takže týdně dávám 4-5 hodin zumby a 2 hodiny posilovny a mám 5 kg nahoře. Postava sice vypadá lépe, ale nikdo mi nenamluví, že když zhubnu na velikost M, můžu při výšce 160cm vážit 80kg :-)

  Pondělí 16:45

 27. bohumila1

  bohumila1 budu také držet palce

  Pondělí 19:00

 28. Eva Doubková

  Eva Doubková <3 Díky,jste zlatíčka a doufám,že Vás nezklamu.Vaše holka statečná

  Pondělí 23:05

 29. opickaJudy

  opickaJudy Ahoj holky, taky bych potrebovala konecne uspesne zhubnout 10 kilo... Jsem studentka z Prahy, 23 let, 165 cm, ted 66 kilo (uz bylo pres 70 =-O ), cil mam do konce kvetna 56... Nebyla by fitparťačka s podobnejma parametrama? drzim vsem moc palce! :-)

  Úterý 09:31

 30. younglady

  younglady hledám parťačku z prahy na hubnutí - společné sportování, podporování se, sama to nezvládám :( Je mi 25 let, jsem studentka. Nejlépe někde, koho by bavil tanec a běh :)

  Úterý 12:12

 31. lusinka274

  lusinka274 Ahoj, najde se nějaká fitparťačka z Ostravy? :) Ve dvou se to lépe táhne :)

  Úterý 13:04

 32. sooda

  sooda Našla by se tu fitparťačka z Nymburka? Je mi za chvíli 55, ale myslím si, že o věku to není - ale o chuti něco si dokázat.

  Úterý 18:31

 33. kvapilovak

  kvapilovak Ahojky našla by se tu fitparťačka z Holešova a okolí...?Jemi 20 let

  Čtvrtek 17:06

 34. Petrula

  Petrula Ahojte holky, hubnete něktará s vás S dietou do plavek? Já už jsem se do toho pustila v lednu a to díky mým kolegům v práci, kteří byli ochotni se semnou vsadit. Začínala jsem na váze 80,6kg a nyní mám 76,6kg..no, pomalu, ale jistě:-)

  Pátek 13:24

 35. niko-letka

  niko-letka Ahoj holky. Tak mě taky nevybrali no...stejně by to bylo složité když bych musela dojíždět do Prahy :-D ale určitě se zapojuji do hubnutí doma..:) Už jste začaly? Nebo čekáte do března? :-D Já ještě nezačala, ale měla bych se do toho už vrhnout, chtělo by to nějakého parťáka, samotné mi to tak dobře nepůjde.. :-) Jinak všem přeji hodně úspěchu po cestě k vysněné váze ;-)

  Pátek 19:16

 36. iveta.d.

  iveta.d. mě taky nevybrali, držela sem několik diet, ale vždy s jo-jo efektem. No tak se s tím musím poprat sama -no teda s váma tady Snad to zvládnem !!!!!!!!!!!!!!!!

  Neděle 20:09

 37. kachní farma

  kachní farma My to všichni zvládnem a nečekejte do března.Hurá do toho ;-) :-D :-)) <:-)

  Pondělí 08:58

 38. Gatillo

  Gatillo Ahoj fotíte se ve spodním prádle?Nebo v oblečení? :-\

  Úterý 15:42

 39. muf17

  muf17 Ahoj, chtěla bych zhubnout (no asi tu nebudu jediná :-) ). Potřebovala bych dolů minimálně 20 kg, ale nějak pořád nemůžu najít způsob, který bych vydržela... Hledám morální podporu, někoho s kým se můžu vzájemně povzbuzovat a doufat, že teď to už vyjde. Je mi 30 let, mám dvě děti a jsem kousek od Prahy (Praha - východ). Najdu spřízněnou duši?

  Sobota 12:29

 40. opickaJudy

  opickaJudy Mufe17 máš 71 a chceš shodit nejmíň 20 kilo? kolik k tomu proboha měříš? :-O

  Pondělí 14:28

 41. monika6E

  monika6E Nevadí, když to nevyšlo tady, kupte si 1.3. časopis Bylinky revue. Bude tam vyhlášená velká hubnoucí hra a bude se hledat 6 dobrovolníků, kteří budou různými způsoby a pod dohledem odborníka 3-4 měsíce hubnout (www.mojebylinky.cz)

  Čtvrtek 12:59

 42. Mandarinka2

  Mandarinka2 ahojky!Hubnu do plavek doma!Byla jsem před 3-lety v 7 statečných a řeknu Vám, není to žádný med vyslechnout si od P.Havlíčka kolik máte tuku a jak špatně spalujete :-( no twigi ze mne nikdy nebude.Po hubnutí jsem byla se sebou spokojená... pak přišla očekávaná svatba, rizikové těhotenství-nemocniční rohlíková dieta a zákaz cvičit,plavat nic,jen ležet s nohama hore... ta celulitýda teda stojí za to! Tož půjdem něco s tím dělat ne? Čekala jsem na oficiální začátek hubnutí, ať vím jak mám pevné nervy a vůli a řeknu Vám, už dnes trpím, je druhého a já už bych chtěla červen! Mám hlad, honí mne mlsná!!! Těžko žiji když mimčo v noci špatně spí, ve dne hodně bdí, jak ta naše Ančí dobíí baterky to nevím... ale taky bych to potřebovala :-| :-| :-| takže kdo jde se mnou do toho! Nedávám si cíle v kilech, ale v pocitu sama ze sebe... teď se do zrcadla dívám, protože musím a je mi z toho zatím pořád :'( :'( :'( kdo je na tom stejně jako já, ať se ke mne přidá, budem se podporovat..těším se, Léňa

  Středa 21:39

 43. Eva Doubková

  Eva Doubková Ahoj Mandarinko2, tak Ty jsi byla mezi statečnými.tak to je super.A jak sis to tenkrát užila?

  Čtvrtek 14:16

 44. Marta Petrova

  Marta Petrova Ahoj Eviku,Ty jsi vloni zhubla nejvic ze sedmi statecnych,muzu se zeptat jak jsi na tem ted?Drzis si stale vahu kterou jsi mela na konci souteze?A jak sis uzila tu krasnou dovolenou?Stravijes se stale zdrave?A da se to vubec udrzet? =-O

  Úterý 19:47

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.