FITweb

ZPĚT

Hubneme do plavek aneb 7 statečných si užívalo

Naši soutěžící se blíží se svým hubnutím do finále, a tak jsme chtěli jejich úsilí a dřinu odměnit a dopřáli jsme jim trochu relaxace v pražském centru Petra Clinic.

Když se jedná o odměnu, jsou hned všichni nadšení, a tak ani našich 7 statečných nebylo výjimkou. První květnovou sobotu dorazili s dobrou náladou a nadšením a těšili se, co jsme si pro ně připravili. I když, jak se všichni shodli, byli překvapení, že si mají vzít na dopoledne plné odpočinku, relaxace a hýčkání sportovní oblečení a obuv. „Na naší klinice lidé odpočívají a relaxují duševně, ale i fyzicky, a tak jedna z aktivit, kterou jsme pro 7 statečných připravili, bude mít co do činění s fyzickým výkonem,“ prozradila nám hned na úvod majitelka Petra Clinic Petra Řehořková.

Piknik na terase

Bylo krásně, a tak mezi jednotlivými procedurami se naši soutěžící střídali a kdo měl zrovna chvíli pauzu, odpočíval na terase, kde si všichni pochutnávali na domácích svačinách a obědech. Přijeli opravdu poctivě vybaveni s krabičkami a skleničkami plnými zdravých dobrot. Zahlédli jsme kuskus se zeleninou a kuřecím masem, těstoviny s kuřecím kari, ale také zdravé sendviče, ovoce nebo jogurt s cereáliemi. Zkrátka energii je potřeba doplňovat neustále.

S humorem jde všechno snáz

Během jednotlivých procerur naši stateční pěkně vtipkovali a smáli se, až se za břicho popadali. No nějak se ty břišní svaly musejí rozhýbat. Tak třeba Marek zrovna šlapal na přístroji Vacu Fit Thermal a zpíval si u toho: „Šlapu si ani nevím jak…“ a ve chvíli, kdy pomalu došlapával, začal odpočítávat: „Pět, čtyři, tři, dva, jedna, konec, ale já bych si dal ještě repete,“ a tak jsme ho poslali hned vedle na přístroj VacuFit, u kterého se zapotil podstatně více. I tak ale Marek zůstává vtipálkem skupiny.

To je blaho

Dámy si zase pochvalovaly laserovou masku, která jim nádherně vyhladila pleť. Opravdu nadšené ale byly ze suché vany. „Nic lepšího než vana už určitě nebude. To bylo blaho. Ještě že jsem si zabiják VacuFit (což je vlastně takový cross trainer ve vakuové kabině) užila hned na začátku,“ usmívala se po absolvování lehké lymfodrenáže v suché vaně Nikola.

Je teplo...

To Helena byla tak rozpálená z Vacu Fit Thermalu, že už prý ani nemá hlad. Nakonec ale poslušná instrukcí od Petra Havlíčka přece jen oběd spořádala.

Už jsem zhubla

Na všech našich soutěžících bylo vidět, že se do hubnutí pustili opravdu s vervou. Někomu jdou kila dolů snáze, někomu hůř, ale všichni se snaží. A tak jsme je i my společně s Petrou Řehořkovou podpořili v jejich snažení absolvováním bezbolestné liposukce, která dokáže rozbourat tukovou tkáň a vyplavit ji z těla. Tu si pochvalovala hlavně Eva. A ještě víc se jí líbil Roletic, který následoval hned po liposukci.

Sladká odměna

Pokud byste čekali, že naši soutěžící dostali za své snažení nějakou tu sladkost, pak vás musíme vyvést z omylu. I když byla přímo pod klinikou otevřená vyhlášená pražská cukrárna s ovocnými zmrzlinami a dalšími pamlsky, naši soutěžící odolali. Za to je samozřejmě chválíme.
Až budete číst toto číslo, budou již mít naši stateční za sebou závěrečné vážení a měření i pohovory s našimi patrony a odborníky. Jsme zvědaví, jak to jejich hubnutí nakonec dopadne. Každopádně se výsledky dozvíte v sobotu 18. 6. 2011 odpoledne ve Žlutých lázních. Přijďte je podpořit, budeme se na vás těšit.

A co na naše statečné čekalo?

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE BŘÍŠKA A BŮČKŮ

Jedná se o unikátní ošetření speciálním systémem Petra Clinic za použití několika přístrojů, převážně na bázi radiofrekvenčních vln, které mají jako jediné klinickou studii na schopnost opravdu rozpustit tuk. Tato ojedinělá a naprosto bezbolestná metoda je vylepšena o postupy, které vedou ke zdárnému a zdravému hubnutí, k vyhlazení a napnutí pokožky, k redukci celulitidy.

ROLETIC

Masážní stroj používaný na silné prokrvení tkáně celého těla, vyhlazení a vypnutí pokožky, odstranění bolestí zad.

VACUFIT

Přístroj se zabudovaným eliptickým trenažérem, ve kterém se střídá podtlak a vyvolává tak rychlejší prokrvení svalů, zrychlení toku lymfy, redukci celulitidy a tukových polštářků na břiše a bocích.

VACU FIT THERMAL

Přístroj se zabudovaným běhacím pásem a infračervenými paprsky krásně prohřeje vaše tělo od prsou směrem dolů, přičemž hlava a hrudník jsou volně.
Procedura trvá 30 minut a je velmi účinná při hubnutí a redukci celulitidy.

LASEROVÁ MASKA

Laserová gelová maska je unikátní procedurou ke zlepšení stavu pokožky, prevenci vrásek, odstranění akné, revitalizaci pleti. Ošetření trvá zhruba 45 minut, je neinvazivní a přijemně si zde odpočinete.
Maska se může opakovat každý týden.

SUCHÁ VANA

Lůžko AquaJet je optimálním řešením pro všechny, kteří touží po masáži celého těla a zároveň chtějí aktivovat lymfu. Za 40 minut v této „suché“ vaně získáte velmi příjemný pocit uvolnění, maximálního prokrvení, dojde ke zrychlení metabolismu a také k podpoře redukce celulitidy. V lůžku ležíte v triku a spodním prádle, váhu vašeho těla nese speciální teplá membrána a podle vaší váhy se přizpůsobí i tlak trysek na tělo. Vhodné i jako dárek pro rodiče, manžela či kamarádku!


Generální partner

Hlavní partner

Partneři

14.6.2011 9:11 | Petra Lamschová,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. Nikola Verníčková

  Nikola Verníčková Bylo to opravdu dobrý :-). Jen jsem přišla domů a padla jsem. Byla jsem strašně unavená. Ale klidně bych to zopákla :-)) ;-)... bylo to všechno moc fajn :-)

  Úterý 09:46

 2. Marta Petrova

  Marta Petrova Zdravim celou sedmicku.Vsem vam to moc slusi.Muselo to byt opravdu moc fajn kdyz se tam o vas vsechny staraly.Ja bych to taky brala.Moc vam preji abyste si tu vahu udrzely protoze je to hodne tezky.Nesmi se clovek jak se rika rozezrat to pak je desny a neni uniku. =-OJsem na tem stejne jak vy a tu vahu musim taky moooooc hlidat.Ale jedno jsem pochopila:Nechci nakupovat obleceni pro hrochy. :-DTak vsem jeste jednou palec na horu.Drzte se .Pet.

  Úterý 14:05

 3. 3byt

  3byt AHOJ VŠICHNI :-D

  Pátek 10:15

 4. 3byt

  3byt AHOJ VŠICHNI :-D

  Pátek 10:15

 5. Eva Doubková

  Eva Doubková Marti, moc Ti držím palce, Eva statečná

  Sobota 07:41

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.