FITweb

ZPĚT

Jdeme do finále

O tom, že zhubnout se dá s úsměvem, nás přesvědčilo Sedm statečných i všichni ti, co s Dietou hubli doma. Tentokrát se nejednalo čistě o dámskou jízdu, s humorem a vervou shazoval kila i Marek.

7 statečných

Dřina i Zábava

Vzp měřila tlak i cholesterol

Od ledna, kdy se vybíralo z 1000 účastníků 7 statečných, uplynulo 5 měsíců. Všechny dámy i Marek poctivě hubli za odborné pomoci Lenky Černé, Zuzany Bičíkové a Petra Havlíčka. Průběžně jste s nimi mohli hubnout i vy, a to každý měsíc na stránkách Diety.

Jen ať klidně prší

Petra Řehořková z Petra Clinic se při losování převlékla do svého oblíbeného trička

Hlavní výherkyně tomboly odcházela s úsměvem

Počasí nám sice na vyhlašování příliš nepřálo, ale těch pár kapek a černé mraky nikomu na náladě neubraly. Pozitivně naladěná byla i moderátorka ČT Soňa Šuláková, která si spolu s ostatními stihla i zacvičit. Ve tři hodiny jsme se všichni sešli ve stanu, přivítali odborníky na slovo vzaté a Petru Lamschovou, šéfredaktorku Diety. Pak už se předávaly ceny, utíraly slzy, objímalo se a blahopřálo. A kdo měl sílu, mohl si nechat podepsat knihu Hezky česky od obou autorů, jít si ještě zacvičit a nakonec si odnést dárky z tomboly.

Ještě krásnější ocházely dámy od vizážistek z Mary Kay

Příští rok na viděnou

Se Sedmi statečnými se však neloučíme. V příštím čísle Diety si budete moct přečíst o každém z nich jejich osobní hubnoucí příběh. A protože i tento konec je začátkem něčeho nového, těšíme se na nové statečné.

Výherkyně Sedmi statečných:

1. místo
– Eva Doubková
2. místo
– Helena Hanusová
3. místo
– Petra Čechová

Výherkyně z hubneme doma:

1. místo
– Sylva Kouřilová
2. místo
– Romana Svobodová
3. místo
– Tereza Jandíková

12.8.2011 13:57 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. Eva Doubková

  Eva Doubková Chtěla bych ještě jednou poděkovat celému týmu,který se staral o nás statečné a pomohl nám dosáhnout tak krásných výsledků.Slibuji sama sobě,že vydržím....V úterý odlítáme na dovolenou a doufám,že se s Helčou potkáme alespoň v letadle,protože máme stejný termín a budeme 2km od sebe na hotelu.Přeji všem krásný zbytek léta, Evča statečná :-)

  Sobota 08:59

 2. Helena Hanusová

  Helena Hanusová Také se připojuji s poděkováním,nejen za rady,ale i za ceny které jsme obdrželi.Ještě jednou dík. Helena ;-)

  Středa 21:25

 3. Eva Doubková

  Eva Doubková Fotky mame hotove a tak je po dovolene posleme.Eva statecna

  Pondělí 18:16

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.