FITweb

ZPĚT

Zeštíhlení na počkání

Pracovně velmi vytížená manažerka monika tráví většinu svého času v práci, čemuž musí odpovídat i její šatník. Ačkoli je tedy jeho hlavní složkou elegance, občas se ráda oblékne do džínů a vyrazí si s kamarádkami na kávu nebo na nákupy.

Monika (30 let) - proměna

Pracovně velmi vytížená manažerka monika tráví většinu svého času v práci, čemuž musí odpovídat i její šatník. Ačkoli je tedy jeho hlavní složkou elegance, občas se ráda oblékne do džínů a vyrazí si s kamarádkami na kávu nebo na nákupy. My jsme se pokusili jí vhodným výběrem oblečení ubrat několik kilogramů.

PÁR POSTŘEHŮ:

Jako správná manažerka musí Monika působit elegantně a upraveně za všech okolností. Do práce jsme zvolili kalhotový kostýmek v hnědé barvě se širokými nohavicemi a opatřili jsme ho množstvím doplňků, aby odvedly pozornost od silnější postavy.

Do divadla jsme zvolili jednoduché černé kalhoty a pruhovaný metalický top, který dokazuje, že ani boubelky se nemusí bát pruhů (když nejsou vodorovné). Monika často chodí i na pracovní večírky, což si žádá klasické černé šaty. Ty Monice sluší v délce pod kolena s botami na podpatku, které vykouzlí štíhlejší nohy. Silnější paže jsme zamaskovali krátkými rukávky a zajímavým bolerkem.

PŘED

Monika si svým oblečením zbytečně přidávala minimálně deset kilo navíc. K její postavě se rozhodně nehodí těsné džíny se zužujícími se nohavicemi a také délka topu není příliš lichotivá, ačkoli je v černé „zeštíhlující“ barvě.

26.1.2009 13:08 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.