FITweb

ZPĚT

Vaše proměna

Bára Balvínová: má před maturitou, a tak touží proměnit se ze studentky v mladou dámu.


DIETA RADÍ V OBLÉKÁNÍ:

Model 1: Bára má ráda saka a elegantní oblečení. Chtěla by být jednou právnička nebo muzejní ředitelka. Má ráda honosné mteriály, a proto jsme zvolili sametové sako. Košile s výstřihem do V a dlouhé tyrkysové korále prodlužují celkovou siluetu. Džíny jsou vhodnější než klasické kalhoty, protože nepůsobí na mladém člověku tak usedle. Model 2: Tentokráte jsme Báře oblékli kabát s dvouřadým zapínáním. U silnějších lidí je nutné dbát na to, aby oblečení nemělo vycpávky, protože člověk může působit zbytečně ještě robustněji. Kabátek zakrývá široká stehna, kabelka ladí s kabátem, košile je s červenobílými svislými pruhy, které působí velmi svěže, právě tak jako manžety a límec ohrnuté přes kabát. K džínám, aby se prodloužily nohy, si Bára obula lakované boty na podpatku. Saka či kabáty jejich střihu působí většinou zbytečně usedle, proto jsme celkový vzhled Báry osvěžili kabelkou výraznější růžové barvy. —-

—-

NABÍDKA:

Chcete se v našem časopise proměnit také vy? Pak nám napište a společně s dopisem pošlete i svou fotografii, nejlépe celé postavy.

11.12.2008 14:29 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.