FITweb

ZPĚT

Sváteční styl a sportovní elegance

Jak zapůsobit u štědrovečerního stolu, v čem si vyrazit na procházku či za pohybem? A jak to udělat, aby nedostatky nebyly vidět?

SVÁTEČNÍ STYL

V restauraci s přítelem Širší boky či bříško nevadí, šaty do „A“ jsou to pravé, přes ně sametové sako a můžete ke stolu. Doma a pohodlně Chcete mít příjemné oblečení, máte problém s postavou? Chce to svetr jako tuniku a pod ni slavnostní košili, k tomu široké kalhoty. Na večeři u tchyně Zelené vlněné šaty s aplikací, pod ně bílou košili a přes to decentní sáčko, nikoho tím neurazíte a budete za dámu.

—-

SPORTOVNÍ ELEGANCE

Za zábavou na brusle Máte štíhlý pas, ale široké boky? Oblékněte si vypasovanou bundičku a dlouhý svetr přes boky. Za sněhem na hory Chystáte se na horské procházky? Pořiďte si kožíšek, 3/4 džíny a boty s kožíškem a dobrou podrážkou. Štědrovečerní procházka – měsíc svítí, sníh se třpytí, nalaďte se smetanově: béžové pončo zakryje vaše nedostatky.

6.1.2009 13:12 | Kateřina Hladíková, Jana Knaislová,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.