FITweb

ZPĚT

Když podprsenku, tak...

Je to první kousek oblečení, jenž ráno vybíráme, a poslední, který na nás večer zahlédnou lačné mužské oči. Stává se mocnou zbraní a měla by být i silnou podporou – aby záda nebolela. Jakou podprsenku si tentokrát vyberete?

... SPORTOVNÍ

Možná nejsou tak sexy jako jejich krajkové „sestry“, ale jestli se chystáte trochu hýbat, prokážou vám daleko větší službu. Sportovní podprsenky jsou ušité tak, aby i ty nejbujnější vnady udržely na svém místě (dokonce i při běhu), vám tak ušetřily zbytečné bolesti zad i prsů samotných a postaraly se o vaše maximální pohodlí…

... SVŮDNOU

Vyzvednou, zvětší (případně zmenší), ozdobí – krajkové či saténové podprsenky muže svádějí k dlouhým pohledům a z vás udělají ženu více než přitažlivou. Dovolit si je můžete, i když k vám ohledně poprsí byla příroda hodně štědrá. Kterou zvolíte, záleží pak už jen na tom, jakou barvu máte ráda a jaký střih vám nejlépe sedne.

24.3.2009 12:44 | HLADÍKOVÁ A JANA POTUŽNÍKOVÁ, KATEŘINA PAVLA MAŘÍKOVÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.