FITweb

ZPĚT

Půvabná a sexy

Naše čtenářka Zdeňka z Vyškova je skvělou ukázkou toho, jak stačí málo a z nenápadné holky se může stát žena, za kterou se všichni budou s obdivem otáčet. A co bylo třeba pozměnit?

VLASY

Zdeňka měla před proměnou husté vlasy poničené extrémně bílými proužky. Kadeřnice Jarmila pro ni vybrala mikádo, barvu osvěžila hnědým odstínem s odleskem do měděna a postarala se tak kadeřím o krásný lesk. Po umytí na ně použila restrukturalizační ampuli Reginol a výživnou masku. Na závěr vlasy vyfoukala přes kulatý kartáč, patku nakulmovala a přelakovala. Na konečnou úpravu použila ještě styling z řady I. Dentity a sérum na konečky vlasů, to vše od firmy Framesi.

MAKE-UP

Vizážista Kája na Zdeňčinu pleť použil hydratační make-up. Obočí vykreslil šedohnědou tužkou, oči lehce orámoval a na horní víčko nanesl zelené stíny. Líčení doladil hnědým stínem na přechodu mezi pevným a pohyblivým víčkem a fialovým na spodním víčku. Pak přišla na řadu černá řasenka Clarins. Lehké kruhy pod očima zakryl tekutý projasňující korektor a pro rty Kája vybral tělovou konturovací tužku a rtěnku Dior Adict a růžový lesk. Tváře dotónoval pudrem od Germaine de Capuccini.

VIZITKA:

Zdeňka
věk: 21 let
povolání: asistentka vedení společnosti

PROČ PROMĚNA?

Stále jsem si se sebou nevěděla rady. Džíny, triko, svetr… To byla má věrná trojice oblečení v různých obměnách, ale co jiného? Musela jsem si nechat poradit a jsem moc ráda, že se mi mé přání „prokouknout“ splnilo právě s Dietou.


1. VARIANTA DO PRÁCE TIP: Zdeňka má trochu širší boky, proto jsme jí vybrali tunikovou halenku, která je dokonale zakryje. Protože má naopak krásně štíhlé nohy, mohli jsme jí k tomu obléknout úzké cigaretové džíny, v nichž působí jednoduše sexy!

2. VARIANTA NA PARTY TIP: Zdeňka má štíhlé ruce a pěkná ramena, proto jí sluší i sexy vestička s topem bez ramínek. Na večírek ideální!

3.4.2009 14:46 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.