FITweb

ZPĚT

Přivítejte jarní trendy

Zapomeňte na černou, šedou, tmavě hnědou. Jděte naproti sluníčku v zářivých barvách a outfi tech, které vám zvednou náladu i zakryjí nedostatky. Uvidíte, že v nich budete sklízet pochvalné pohledy kolemjdoucích mužů (těm zamotáte hlavu i novou vůní) a v kolegyních vyvolávat zvědavé otázky, jak je to možné, že vypadáte tak skvěle...

50. léta

Kulaté límce, čistá bílá v kontrastu se sytými tóny růžové či červené, puntíky… Slušelo to Audrey Hepburn, bude to slušet i vám. A máte-li širší boky, pomůže „áčkový“ střih halenky.

ETNO

Volnomyšlenkářky, spojte se, a dejte se cestou outfitů, které potěší svou rozevlátostí, svobodou i uměním podpořit váš sex-appeal.

FRANCOUZSKÝ STYL

Elegantní, ale ne moc přísná? Stačí si vzít na pomoc pestré barvy a jednoduchý baret, který kancelářský outfi t (i vás) změní k nepoznání.

HIPPIE STYL

Vzpomínáte na ty časy? A i kdyby ne, nechte se inspirovat jejich rebelií v podobě křiklavějších tónů a výrazných vzorů i doplňků.


KVĚTOVÁNÍ

Veseleji už to snad ani nejde. A sako? To dokonale podtrhne štíhlý pas…

ROMANTIKA

Fialkové odstíny z vás udělají něžnou ženu a delší halenka zakryje široké boky.

NÁMOŘNICKÁ VLNA

Nemůžete si dovolit vodorovné pruhy? Pak si pořiďte alespoň proužkovanou šálu a u oblečení vsaďte na jednoduchost: tričko s „V“ výstřihem a třeba sportovní džínovou bundu.

SAFARI STYL

Zasněte se: voňavé dálky Afriky a zároveň nepřekonatelná dlouhá košile s tvarujícím kabátkem navrch.


STYLING, PRODUKCE: KATEŘINA HLADÍKOVÁ
KOSMETIKA: JANA KNAISLOVÁ

7.5.2009 13:07 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.