FITweb

ZPĚT

Základ šatníku

Každá žena by měla mít „v zásobě“ pár věcí, díky kterým bude vždycky vypadat šik. My vám prozradíme, kterých osm věcí by podle nás nemělo chybět žádné baculce, a přidáme i tipy, jak je hravě zkombinovat tak, aby vám jednoznačně lichotily.

BOLERKO

Stalo se módní záležitostí, kterou lze v obchodech objevit v několikanásobných variacích v pletáži i tkané variantě nahrazující sáčko. Je to úžasně praktická součást outfi tu, která zahřeje a díky zkrácené délce postavu také opticky zeštíhlí. Někdy ho lze nahradit pouze napletenými rukávky, které zahalí silnější paže.

TUNIKA

Jednoznačně nepostradatelná součást letního šatníku každé plnoštíhlé ženy, jež dokonale zamaskuje bříško, boky a stehna. Vzdušná, módní, příjemných barev a velmi lichotivého střihu perfektně padne k 7/8 i jinak zkráceným délkám kalhot. My doporučujeme tuniku střiženou pod prsy, s větší rozhalenkou a rukávky, které schovají silnější paže.

==== VESTA ==== Vesty různých střihů, délek, materiálů či barev jsou prostě v kurzu.Výborně v letních měsících navrství outfit tam, kde je to třeba, a i nudné triko se sukní posune na módní trendy kreaci. Vesta se nemusí ani zapínat, stačí, aby zakrývala problematické partie nad boky či opticky zmenšovala obvod hrudníku. ==== PROJMUTÉ SAKO ==== Tento kousek je celoroční nutností a zaručí vašemu (pracovnímu) outfitu vždycky jasný úspěch. Výborně se kombinuje s džínami i sukní. Optimální jsou v jeho případě přiléhavé projmuté střihy, které dodají vaší postavě požadované ladné křivky.

ŠATY

Šaty střižené pod prsy jsou pro plnoštíhlé ženy nejlepší volbou, jelikož zdůrazní tu nejštíhlejší část těla a elegantně schovají širší boky a plné bříško.Na léto jsou vhodné z přírodních materiálů.Mají-li šaty vzor, odpoutají přílišnou pozornost od siluety a zeštíhlující efekt ještě znásobí.Ovšem pozor na velké květinové vzory, které by naopak na plnosti mohly přidat.

TMAVÉ DŽÍNY

Evergreen každého šatníku nesmí chybět ani u plnoštíhlé garderoby.Zeštíhlující efekt mají tmavé džíny, nejlépe zúžené v oblasti kolen.Příliš nedoporučujeme bokové varianty, ze kterých dokážou neuvěřitelným způsobem přetékat nechtěné faldíky, a celková silueta těla pak nevypadá příliš vábně.

**

ŠORTKY

Střihově odpovídají kalhotám a díky krátké verzi se klidně dají nosit místo sukně.Zvolit si můžete z několika délek, nejmódnější těsně nad kolena si ale nejprve vyzkoušejte, pro některé baculky totiž tato délka nemusí být příliš lichotivá - proto potom zkuste 3/4 délku.

MINIŠATY

Že nejsou pro vás? Naopak, tyto šatičky jsou pro vrstvení outfitu plnoštíhlých dam naprosto úžasné!Omlazují, dodávají romantický vzhled a nosí se jako vrstvené tílko.Můžete je doplnit legínami či džínami.

2.7.2009 15:43 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.