FITweb

ZPĚT

Hra na svádění

Možná patříte k těm, které si kvůli pár kilům navíc už celé roky odpírají ten nejženštější kousek, který paní móda vymyslela. A přitom i šaty si můžete vybrat na míru svým „přebytkům“. Jde jen o to nebát se a jednou to zkusit. Muži je na nás tolik milují...

Sebevědomí

Pamatujete na pověstné „šaty dělají člověka“? Tak se do letního šatníku pěkně obujte, a spolu s ním i do barev. Ty výrazné vás nenechají splynout s davem!

Exotika

Co je třeba ukázat? Přednosti. A pokud svůj sex-appeal podpoříte ještě několika exoticky vypadajími doplňky, je jasné, že muži se za vámi budou otáčet!

Retro

I vy se můžete inspirovat dobami, které si tak oblíbila současná móda. Ať už to budou 50., 60., 70. léta, všechna mají styl, který podpoří vaši ženskost. —-

Romantika

Trocha snění k létu prostě patří. A když vás ON pozve třeba na nedělní procházku, vezměte to do svých rukou. Muži přece něžné ženy tak rádi hýčkají…

Kontrasty

Vsadíte-li na „zeštíhlující“ barvy, jako jsou černá či šedá, pohrajte si s výraznými doplňky. Už proto, že odpoutají pozornost od všeho, čeho si ostatní nemají všimnout.

Hravost

Až se přestanete bát jít do barev se vším všudy, klidně experimentujte. A vůbec není třeba všechno ladit tón v tónu. Důležité je jediné: cítit se dobře!

9.7.2009 17:57 | RUTH

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.