FITweb

ZPĚT

(Pod)zimní nákupy

Než schováte poslední faldíky do milosrdných kabátů, pojďte se s námi podívat na to, jak si (nejen) tímto hřejivým kouskem oblečení prospět. Protože i obyčejný kabát z vás může udělat ženu s dokonalými tvary. Takže, co trápí právě vás?

NEFOREMNOST POSTAVY

Řada žen si často stěžuje, že ve svém zimním oblečení vypadá neforemně. Chcete se cítit přitažlivě? V tom případě musíte mít kratší bundičku do pasu, kterou zkombinujete s úzkými džínami a vysokými jezdeckými kozačkami. Nemusíte se bát, že tento styling sluší pouze velikosti XS. Můžete si ho dovolit i s pár kily navíc. A aby vám v kratičké bundičce nebyla zima na záda, nezapomeňte na hřejivý svetr v jasných barvách!

VĚTŠÍ BŘÍŠKO

Majitelky většího bříška by měly zapomenout na trendy dvouřadé kabáty, které jejich nedostatek ještě více zvýrazní. Místo toho si pořiďte svrchník s knoflíky v jedné řadě. Soustřeďte se také na barvu. Slušet vám bude hlavně klasická, černo-bílá kombinace. Celkový styling osvěžte pouze červenými kozačkami, zbytek ponechte v sofistikovaném lady stylu. Body navíc získáte díky lichotivým tmavým pouzdrovým šatům a perlovému náhrdelníku, který sluší všem barevným typům.

ŠIROKÉ BOKY

I když vás trápí širší boky, nemusíte se zahalovat od hlavy až k patě. Skvělou službu vám prokáže kabátek do půli stehen. Zamaskuje problematické partie a zároveň působí svěže a mladistvě. Ráda zkoušíte nové trendy? Pak vsaďte na radu stylistky seriálu Sex ve městě, Patricie Field, a vezměte si ke kabátku široký pásek. Vytvoří vám sexy křivky na počkání! Nezapomínejte také na zajímavé doplňky a boty. Váš look osvěží výrazná kabelka nebo kotníčkové boty se cvočky. Důležité je nebát se experimentů!

SKRYTÉ „PŘEDNOSTI“

Největší chybou by bylo vaše přednosti zakrývat v něčem, co více než zimní kabát připomíná obrovský nevzhledný spacák! Proto se vydejte na módní lov a zkuste ukořistit delší hřejivý kabátek s páskem a zajímavě řešeným límcem. Zdůrazníte tak nejen svůj pas, ale právě také hrudník. Ohlídejte si samozřejmě ještě doplňky: místo klasických kozaček doporučujeme šněrovací boty, ideálně do půli lýtek, které působí nesmírně přitažlivě.

8.12.2009 9:19 | Anna Kosková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.