FITweb

ZPĚT

Oslavy 6x jinak

Firemní vánoční večírky, sváteční večeře s přáteli i rodinou, plesy... Společenských událostí nás teď čeká spousta. Ale co si při takových příležitostech vezmete na sebe?

PÁRTY S KAMARÁDKAMI

V tomto případě máte šanci ukázat své nejnovější úlovky a předvést extravagantní módní trendy! Samozřejmě tak, aby to co nejvíc lichotilo vaší siluetě. Pořiďte si ultra trendy delší blejzr v pánském stylu, krátké řasené šaty a legíny. Tak budou v rovnováze partie boků, zadečku i bříška a zároveň budete působit velmi mladistvě a sexy. Klopu saka ozdobte nevšední broží. Pozornost od toho, co chcete skrýt, odvedete také výraznými štrasovými náušnicemi.

SLAVNOSTNÍ VEČEŘE

Fantastickou službu vám při této příležitosti, kdy chcete opravdu zapůsobit, prokážou splývavé šaty s hlubokým dekoltem, ale v decentní délce. Zkombinujete-li je s černým sáčkem s mašlí v pase, dosáhnete svůdných křivek ve stylu přesýpacích hodin. Klasické střevíčky na vyšším podpatku jsou nezbytným společníkem! Stejně jako něžné šperky, které podtrhnou váš výstřih a ozdobí ruce.

KOKTEJL

Zkuste hru s kontrasty! Černobílé šaty s pruhem vypadají nejen neuvěřitelně luxusně (a přitom je pořídíte za skvělou cenu), ale také vám opticky uberou několik kilogramů! Na tuto akci si bezpodmínečně musíte vzít i koktejlový prsten. Jedná se o super velký šperk, který se nosí na ukazováčku nebo prostředníčku.
Pozornost a obdiv všech si získáte, pokud look prstenu sladíte s ozdobou na svých botách. Jako dáma z velkého světa budete působit díky kožešinové šále, kterou si ležérně přehoďte okolo ramen. Firemní vánoční večírky, sváteční večeře s přáteli i rodinou, plesy… Společenských událostí nás teď čeká spousta. Ale co si při takových příležitostech vezmete na sebe?

PLES

Nechcete-li se dopustit tradičního módního faux pas, zapomeňte na koktejlky sahající sotva ke kolenům a obohaťte svůj šatník o skutečné plesové šaty dlouhé až na zem! Ale žádné modely se širokými sukněmi a la šlehačkový dort! Zbytečně by vám přidaly kila navíc. Sáhněte po šatech tmavé barvy s vypasovanou siluetou a korzetem, který zvýrazní vaše přednosti. Jsou-li paže vaší problematickou partií, přehoďte si okolo ramen šál. Nezapomínejte ani na střevíčky na jehlovém podpatku a šperky.

FIREMNÍ VEČÍREK

Jako business lady vám bude slušet nestárnoucí klasika. Bílou košili pánského střihu zvolte o velikost větší a nechte pár knoflíčků decentně, ale koketně rozepnutých. Budete působit žensky a delší košile zároveň bezpečně zakryje oblast bříška. Doplňte ji černými kalhotami úzkého střihu (pokud jste zvolila volnější vršek, nemusíte se jich bát). A styling dolaďte výraznějším šperkem, například dlouhým řetězem, který opticky prodlouží siluetu. Stejně jako oxfordky (boty v pánském stylu) na podpatku. A pozor, diář s sebou, tady se budou kontakty hledat samy!

DIVADLO

Zahrajte si na francouzskou dámu!
Fantastické šaty se zavazovacím límečkem jsou perfektním kouskem, díky kterému budete vypadat elegantně a velmi sexy zároveň. Slušet vám budou i v případě, že nejste zrovna spokojená se svými křivkami. Díky rafi novanému střihu totiž leccos zamaskují a zároveň upoutají pozornost na vaše přednosti. Kožešinové paleto vás pak navrch zahřeje i „ozdobí“.

5.1.2010 10:02 | aktualizováno 8.1.2010 10:32 | ANNA KOSKOVÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.