FITweb

ZPĚT

Make-up nové generace

Odhalte tajemství krémů, které s lehkostí zakryjí nedokonalosti pleti a zároveň jí dodají jas a správný tón.

Pokud patříte mezi ženy, které nechtějí skrývat tvář pod maskou silně krycích emulzí, máme pro vás řešení. Sáhněte po BB, CC nebo DD krému, díky kterému zakryjete drobné nedokonalosti, sjednotíte odstín, a zároveň pleti dodáte dostatečnou péči a přirozeně zdravý vzhled. Každý z make-upů nové generace na to jde jinak. Odhalte jejich tajemství.

BB krém:

KONTROLA PIGMENTACE

BB krém je zkrášlující fluid. V angličtině ho najdete pod označením Beauty Balm nebo Blemish Balm. Jde však o jeden produkt, který umí nahradit hned několik přípravků v péči o pleť. Obsahuje složky, které vybělují pigmentové skvrny, chrání před UV zářením a přirozeně zabarvuje. BB krém si oblíbily hlavně Asiatky, pro které je důležité mít dokonalou, hladkou a zářivou pleť. Pro svou jednoduchost v aplikaci se však stal oblíbeným pomocníkem všude ve světě a odsunul tak make-upy do pozadí.

CC krém:

KONTROLA BARVY

I CC krém má dva překlady, a to Colour Control a Correct Color. Poskytuje všechny výhody péče o pleť jako BB krém, ale s jedním bonusem navíc – obsahuje větší množství minerálních pigmentů. Je tak určený ženám, které chtějí zamaskovat červené flíčky nebo větší barevné rozdíly. Díky lehčímu složení se může nanášet i kolem očí a hodí se i pro mastnou pleť.

DD krém:

KONTROLA SVĚŽESTI

Víc v cizině než u nás se setkáte s označením DD krém. Za zkratkou se skrývá označení Daily Defense.

Je to skvělý bojovník proti stárnutí.
Chrání také pleť proti vnějším vlivům nezdravého prostředí, zmenšuje póry, vyhlazuje vrásky a barevně tónuje pleť. Seženete ho ale pouze v zahraničí, protože na českém trhu zatím není k dostání.

TIP: Novinkou v používání barevných emulzí jsou inovativní technologie. U BB nebo CC krému vás může překvapit jeho barevnost. Minerální pigmenty totiž nemusí být na první pohled vidět, protože jsou ukryté v mikroskopicky malých kapslích. Jakmile se ale při aplikaci dotknou povrchu pleti, uvolní se a na pokožce vytvoří správný barevný tón.


Článek vyšel v časopise Dieta.

5.1.2018 1:01 | Františka Těšínská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.