FITweb

ZPĚT

3D lifting – modelace obličeje kyselinou hyaluronovou a nitěmi

Komerční sdělení

V současné době je velmi populární modelace obličeje kyselinou hyaluronovou a niťovým liftingem. Stárnutím ztrácí pokožka nejen svoji pružnosti, což se projevuje povadlými konturami, zejména tzv. „syslíky“, které narušují konturu spodní čelisti, ale také ztrácí objem, hlavně v okolí lícních kostí.

K ideálnímu a přirozenému omlazení musíme tedy pokožku vypnout a zpevnit pomocí dermálních nití, ale také jí dodat ztracený objem kyselinou hyaluronovu. Kombinací těchto metod je možné dosáhnout omlazení až o několik let.

Kyselina hyaluronová je látka pro tělo vlastní a v místě aplikace působí jako přirozená výplň vrásek nebo povadlých kontur. Dále pokožku velmi účinně hydratuje a vyživuje. Ošetřenému místu se dodá pomocí kyseliny hyaluronové mladší vzhled a zpomalí se proces stárnutí. Ve většině případů stačí jedna aplikace, ale množství kyseliny hyaluronové je odvislé od stavu pokožky a charakteru konkrétní partie. Modelace kyselinou hyaluronovou je samozřejmě velmi efektivní i jako samostatná metoda, protože se nejedná o pouhé vyplňování vrásek, ale modelaci celého středu obličeje, takže je možné dosáhnout i vypnutí povadlých kontur. Trvanlivost zákroku je individuální, závislá na věku, péči a metabolických procesech konkrétního člověka, většinou se jedná o 8 až 12 měsíců. Může se zdát, že jeden rok je krátká doba, ale je však velmi důležité si uvědomit, že bez ošetření by partie dále o rok zestárla.

před ošetřením

po ošetření

Niťový lifting, nebo také Thread lifting, je velký pomocník pro povadající kontury obličeje. Někdy je povadnutí pokožky výraznější a pouhá výplň by působila již nepřirozeně, protože by se jí muselo použít velké množství. V takovém případě přichází na řadu niťový lifting, díky kterému se může neinvazivně zpevnit podkoží jakousi sítí ze vstřebatelných nití, které do tkáně vrostou, podpoří novotvorbu kolagenu a vytvoří liftingový efekt. Therad lifting pokožku efektivně zpevňuje a podporou novotvorby kolagenu je schopen vyhladit drobné vrásky. Nedodává však větší objem, takže samotný niťový lifting je vhodný tam, kde je potřeba pokožku pouze zpevnit. Samozřejmě má tato forma liftingu své hranice a někdy je chirurgický zákrok nutný. I po chirurgickém liftingu je v mnoha případech použití kyseliny hyaluronové velmi přínosné.

Kombinace obou zmíněných ošetření je vhodná např. pro 50-ti letou ženu, na které už jsou tyto projevy stárnutí patrné. Ošetření se mohou provádět současně, ale někdy je vhodné je rozdělit do 2 až 3 aplikací.

21.9.2015 1:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.