FITweb

ZPĚT

Žhavé fitness tipy a novinky

Co nového je ve světě sportu? Dieta pro vás sleduje nejžhavější trendy. Chcete si odpočinout od shonu všedních dnů a pracovních starostí? Pak určitě nezůstávejte doma!

NENÍ TEN SPRÁVNÝ ČAS?!

Fitcentrum Lanna Gym připravilo speciální program pro ty, kteří se stále trápí pár kily navíc nebo se chtějí konečně přestat bát cvičit. Čtrnáctidenní kurz zahrnuje 6x spinning a 6x trénink v posilovně s trenérem, plus k tomu každý týden solárium a pitný režim po celou dobu kurzu. V posilovně vás trenér naučí zacházet s každým strojem a ukáže, jaké cviky cvičit, zkušený spinning instruktor se bude věnovat v hodině pouze vám a udělá z vás téměř spinning profíka. Cena kurzu je 2900 Kč pro 1 osobu a 4900 Kč, pokud se přihlásíte ve dvou. Více informací na

DVOUDENNÍ RELAXACE

Chcete si odpočinout od shonu všedních dnů a pracovních starostí? Pak určitě nezůstávejte doma, kde si vždycky něco k práci najdete, ale odjeďte na celý víkend pryč. Skvělým tipem je např. wellness víkend v tříhvězdičkovém hotelu Santon u Brněnské přehrady, který pořádá relaxační centrum Infinit. Během dvou dnů budete mít možnost vyzkoušet finskou saunu, vonnou parní lázeň, odpočinout si ve whirlpoolu nebo se nechat namasírovat od zkušených masérů. Pro aktivnější povahy je k dispozici bazén s protiproudem nebo fitness centrum a množství turistických tras v okolí. Infinit prodává speciální balíčky pro dvě osoby za 2000 Kč, které zahrnují ubytování se snídaní a neomezený vstup do wellness zóny. Poukazy můžete zakoupit na

CVIK MĚSÍCE POSÍLENÍ HÝŽĎOVÝCH SVALŮ

Lehněte si na bříško, položte ruce přes sebe a pokrčte kolena do pravého úhlu. Stáhněte hýžďové svaly a zvedněte stehna nad zem. Nepůjde to asi moc vysoko, ale úplně stačí 5–10 cm. V každém případě vás nesmí bolet v bedrech. Opakujte 15x ve třech sériích.

27.1.2009 13:39 | aktualizováno 21.12.2009 15:59 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.