FITweb

ZPĚT

Zacvičte si v létě

Bodypump – program, díky němuž zesílí celé tělo. Během 60 minut se stihnou procvičit všechny hlavní svalové skupiny a spálí se maximum kalorií.

Bodypump – program, díky němuž zesílí celé tělo. Během 60 minut se stihnou procvičit všechny hlavní svalové skupiny a spálí se maximum kalorií. Rozehřátí se provádí vždy pouze s lehkými vahami. Následuje hlavní část, kdy se pod vedením instruktora procvičují hlavní svalové skupiny včetně hrudníku, zad, ramen nebo břišních svalů.

Bodycombat – kardiocvičení inspirované řadou bojových umění. Cvičí se za podpory speciálně vybrané hudby. Bodycombat je vhodný na tvarování klíčových svalových partií, spalování kalorií a hubnutí.

Bodybalance – cvičení, jenž kombinuje jógu, tai­či, pilates a za hlavní cíl si klade zlepšení pružnosti a pevnosti, dostatek prostoru nechává i pro soustředění a klid. Komplexní cvičení, které za pomoci řízeného dýchání, koncentrace a série pečlivě vybraných pohybů dostává tělo do stavu harmonie a rovnováhy. Více informací na www.holmesplace.cz

11.8.2011 10:58 | ALEXANDRA PAULOVIČOVÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 1. Lucik1501

  Lucik1501 body balance a body combat jsem cvičila ráno :-) je to úplně super, všem vřele doporučuji <:-)

  Čtvrtek 12:58

 2. Ralopib

  Ralopib na combat som chodievala a super, balance si chcem skusit buduci tyzden :)

  Čtvrtek 13:06

 3. krispin

  krispin na Bodypump chodim pravidelně tak 3x týdně, je to bomba ;-) bodycombat taky super.. všechny jejich programy jsou super ;-)

  Pátek 12:50

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.