FITweb

ZPĚT

Úklidem ke štíhlejší postavě

V povánočním období se vám možná nebude chtít začít chodit někam cvičit. Ale vlastně ani nemusíte. Bohatě stačí, když se zaměříte na důkladný úklid. I při něm se dá hubnout!

VYMÝVÁNÍ LEDNIČKY

Mít čisto v ledničce je základ. Pořádně ji přeorganizovat a vymýt sice chvilku potrvá i u takové chytré ledničky, jako je ta od Samsungu, zato u toho přijdete o 8,4 kJ/kg/h.

VĚŠENÍ PRÁDLA

Plnění pračky (například Whirlpool) i rozvěšování mokrého prádla stojí také spoustu energie. Při těchto činnostech můžete vydat až 11,4 kJ/kg/h.

POCTIVÉ ŽEHLENÍ

S žehličkou Rowenta Eco Intelligence vám žehlení půjde samo! Hravě si totiž poradí se všemi materiály. Přijít u této činnosti navíc můžete až o 14,4 kJ/kg/h.

PLNĚNÍ A ÚKLID MYČKY

Dobrá myčka, to je zázrak! Svou výkonností vás určitě potěší některá z nabídky značky Siemens. Stejně jako vám udělá radost fakt, že při jejím plnění i vyklízení spálíte 11,4 kJ/kg/h.

DŮKLADNÉ LUXOVÁNÍ

Stylový, výkonný bezdrátový vysavač, kterým můžete uklízet kdekoli a kdykoli. ZEPTER TURBOhandy 2v1 vám pomůže spálit až 15,6 kJ/kg/h.

VAŘENÍ, PEČENÍ, SMAŽENÍ

U sporáku strávíte spoustu času. Když bude dobrý, jako například od Miele, půjde všechno snáz. A vyplatí se vám to i z hlediska hubnutí, protože spálíte příjemných 11,4 kJ/kg/h.

3.8.2018 9:20 | Ivan Verner

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
  1. Ninča

    Ninča ... dobrá motivace k uklízení :-))

    Sobota 23:11

  2. Corysek

    Corysek jj, to je a přišla právě včas ta motivace, protože mi uklízení začalo lézt krkem ;-)

    Pondělí 09:01

 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.