FITweb

ZPĚT

Vsaďte na kvalitu - Sir Joseph na expedice i do města

Komerční sdělení

Sir Joseph, značka českého horolezce Josefa Rakoncaje a současně tradiční český výrobce outdoorového oblečení a doplňků, představil novinky i inovované stálice ze své kolekce pro letošní zimu.

Mohou být vítaným dárkem, využitelným nejen při expedicích, ale i v běžném životě. Příkladem může být ultra lehká péřová bunda Koteka, která je vhodná jako termoizolační vrstva i samostatná část oděvu.

Kosmicky lehký materiál Softex® Micro, nejkvalitnější prachové husí peří o plnivosti 800 Cuin/oz, důmyslná konstrukce a technické detaily zaručují minimální hmotnost 500 gramů, neuvěřitelnou skladnost, maximální pohodlí v extrémních podmínkách a volný pohyb při náročných výstupech.

Teplotní určení je definováno -25°C. Přestože je bunda výrobcem určena na expedice a ke sportovním výkonům, kdo ji vyzkoušel i v „civilním“ prostředí, nedá na ni dopustit. Je povznášející chodit po městě i v nejtužší zimě jen v tričku a bundě, kterou na sobě skoro necítíte.

Unisex Koteka je k dispozici v černé a nově i tmavě modré barvě ve velikostech S-XXL. Pořídíte ji za 5.970,- Kč, prodává řetězec Hudy sport i další prodejci.

Detailní informace naleznete na www.sirjoseph.cz.

16.1.2013 11:53 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.