FITweb

ZPĚT

Každý může být na hřišti za hvězdu. Díky adishop.cz

Komerční sdělení

Utrpení letošní dlouhé a lezavé zimy spočívalo nejen v tom, že byla fakt kosa, ale že se fotbal dal hrát jenom v tělocvičně. A to prostě není ono. S prvními paprsky slunce jsem proto netrpělivě vyhlížel cvrkot na našem internetovém přihlašovacím systému na pravidelný venkovní fotbálek a trnul, jestli spoluhráčům přes zimu reuma nezamrzlo příliš hluboko v kolenou.

S novou sezonou se ovšem objevila jedna nepříjemnost. Na podzim jsem si uložil kopačky jedné nejmenované firmy na vyvětrání na balkon a shledal se s nimi zase až teď na jaře. Shledání to ale nebylo pěkné. Barvy i tvar v čudu a na podrážce ani stopy po nějaké struktuře. Musím upgradovat.

Jak se ale v té změti obchodů a akčních nabídek vyznat? Tentokrát jsem na to šel od lesa. Nechal jsem si poradit od kamaráda z naší fotbalové partičky: „Co řešíš, Kaiser 5 jsou jasná volba. Úžasně přilnou k noze, jsou měkký, lehký a s fortelnou podrážkou. A ten cit pro balon, kamaráde!,“ vybavil mě informacemi. Jal jsem se tedy tyhle skvosty vyhledat. Jako nejlepší mi přišla nabídka od adishop.cz. Odentroval jsem a jel si pro ně.

A do těch svých nových turfiček, celým jménem adidas Performance Kaiser 5 Team, jsem se zamiloval na první pohled. Pominu skvělé zpracování, které je u téhle značky samozřejmostí, i ten krásný pocit, kdy přičichnete k voňavé kůži nových bot, ale ten krásný retro design. To je prostě klasika vedoucí až do dob vlasatých borců s kotletami a trenýrkami proklatě vysoko. Do dob míčových kouzelníků a elegánů, kteří na hřišti dělali piruety, v porovnání s dneškem bychom mohli říct, aby ne, když na to měli tolik času. Ať tak či onak, jsem milovník starých časů. Ovšem nemám nic proti tomu, kdo se bude chtít prohánět v nejnovějším Messiho modelu adizero F50. Já prostě na tyhle parádičky nejsem. Jsem zdravě hrdý na to, že hraju v botách, které jsou poctou jednomu z největších fotbalových rytířů všech dob, Franzi Beckenbauerovi, kterému se, jak známo, říkalo „císař Franz“.

A jak že kaiserovky zapadly do mého modu operandi na hřišti? Jako Franz se vidím, jak posílám geniální pasy na rozběhnuté spoluhráče, občas udělám překvapivou zasekávačku nebo vyvezu míč do hloubi pole soupeře, ale hlavně, budu největší autorita na hřišti. A počkejte, až na fotbálek vyrazím s novým adidas míčem Brazuca, který se chytá na nadcházející MS v Brazílii. To se stanu nejmíň kapitánem týmu.

A co na kopačky Performance Kaiser 5 Team říkáte Vy? Už jste si je taky objednali z adishop.cz?

13.5.2013 7:27 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.