FITweb

ZPĚT

Dokaž, že chceš být fit!

Komerční sdělení

Přijmi naši výzvu a vyhraj vstup do fitka, spolupráci s osobním trenérem a výživovým poradcem! Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat a možná právě ty budeš vybrána do finální fáze soutěže. To ale není vše! Nabízíme ti navíc i domácí tréninková videa. Buď fit, buď stylová!

Zobrazují se i tobě na Facebooku nebo Instagramu neuvěřitelné fotky proměn postavy, kdy se z plnoštíhlých žen stali vypracované a sebevědomé dámy? Nechápeš, jak se jim to podařilo? Myslíš si, že ty bys něco takového nedokázala? My si myslíme opak. Právě ty to dokážeš!

Jdeš do toho? Pokud si Češka nebo Slovenka a je ti víc než 18 let, zaregistruj se od 30.3.2015 do 30.4.2015 na www.jsemstylova.cz ! Naše odborná porota následně vybere tři finalistky. O co půjde? Pokud postoupíš, dostaneš permanentku do fitka, dáme ti osobního trenéra a výživového poradce, se kterými budeš spolupracovat a ty nám za to ukážeš, že chceš být fit.

Nestačí ti to? Nabízíme ti taky možnost cvičit s našimi tréninkovými videi. Bude jich deset a v každém se zaměříme na jinou partii těla nebo na jinou tréninkovou pomůcku. První video věnujeme té nejobtížnější části našich těl. Zaměříme se na CORE, tedy na střed těla s důrazem na břišní svalstvo.

Taková nabídka se neodmítá! Zaregistruj se, dokaž si, že na to máš a udělej něco pro své tělo!

15.4.2015 9:12 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.