FITweb

ZPĚT

První pokroky finalistek už přicházejí!

Komerční sdělení

Je to tady! Naše tři finalistky již dva týdny poctivě makají v tříměsíční výzvě Kotex. Spolupracují s fitness trenéry a výživovou poradkyní a snaží se dokázat nám, že právě ony chtějí být nejvíce FIT. Jejich pokroky sleduj na fanpage FB Jsem stylová, kde můžeš svou favoritku podpořit a zacvič si podle tréninkových videí vytvořených trenérkami právě pro tebe!

První soutěžící Kotex výzvy, Eva z Kutné Hory, je pozitivně naladěná učitelka mateřské školy. Po prvních dnech tréninku ve fitness Trojka Kolín se cítí opravdu výborně a je ráda, že její život konečně dostal řád. I trenér Jarek si její přístup pochvaluje a přiznává, že Eva jede každou tréninkovou jednotku na 120%. V minulosti Evka sport sice vyhledávala, ale v jejím boji s nadbytečnými kily jí nepomáhal. Zkoušela i různé diety nebo úpravy stravy, ale nikdy jí odhodlání nevydrželo dostatečně dlouho. Přiznává, že miluje sladkosti, které jí pomáhají zahnat špatnou náladu.

Druhou finalistkou Kotex výzvy je Světlana ze Slovenska, z Košic, čerstvá absolventka ekonomické školy, která momentálně pracuje jako managerka ve vinařské společnosti. Sveťa je ze své trenérky Katie a fitness Katies club nadšená. Katie jí v tom nenechala a první tréninky odcvičily společně. Světlana se v minulosti ráda stravovala zdravě, ale přiznává, že ne vždy se jí dařilo dodržet vyvážený jídelníček, proto jí nyní zaskočilo množství jídla, které musí spořádat. Co se týče sportu, věnovala se volejbalu, ale v poslední době si zahraje pouze občasně nebo si zajezdí na kole.

Třetí soutěžící, náhradnicí za finalistku, která odstoupila, je Andrea, studentka psychologie z Kladna. Andrea sice výzvu Kotex přijala o týden později než ostatní dvě soutěžící, cvičí ale s o to větším odhodláním. Trenérka Alesia z Fit Effect si ji pochvaluje a s její kondičkou je spokojená. Andrea se v minulosti do hubnutí pustila sama, ztracená kila se jí ale stále brzy vrátila zpět. Přiznává, že její cestu jí může ztížit víkendový párty život a oblíbené rohlíky.

Výživová poradkyně Martina a bývalá závodní plavkyně si velice pochvaluje přístup všech finalistek a říká: „ Holky jsou nadšené a plně odhodlané svou postavu změnit, což je nejlepší motivace. Denně s nimi řeším všechny překážky, které se jim postaví do cesty. Na mé FB stránce FIT S MARTINOU mohou sledovat různé možnosti úpravy jídel podle zásad zdravého životního stylu.“

Finalistky se shodly, že na jejich nové postavy čekají v jejich šatnících dosud nenošené kousky oblečení. Po prvních dnech se ale na vlastní kůži přesvědčily o tom, že cesta nebude snadná. Důležitá je pevná vůle, odhodlání a odpovědný přístup. Pokroky soutěžících sleduj na webu jsemstylova.cz, kde se můžeš dozvědět více o své favoritce, nebo jí podpořit na FB fanpage Jsem stylová. Léto je již za dveřmi, proto věříme, že vás soutěžní přeměny nakopnou a i vy začnete svou cestu za fit a stylovým životem!

22.6.2015 0:01 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.