FITweb

ZPĚT

Jaké si vybrat outdoorové hodinky? Casio Pro Trek nebo Suunto Ambit3

Komerční sdělení

Jestliže patříte mezi příznivce turistiky, cyklistiky, horolezectví nebo úplně jiných outdoorových aktivit, určitě jste již zvažovali koupi speciálních sportovních hodinek, s nimiž se neztratíte v žádném terénu. Doporučit vám můžeme outdoorové náramkové hodinky z řady Casio Pro Trek nebo sportovní hodinky Suunto Ambit3, které aktuálně patří ke špičce na trhu.

Casio Pro Trek - spousta užitečných funkcí v moderním kabátu

Hodinky produktové řady Casio Pro Trek disponují celou škálou zajímavých funkcí, bez nichž se žádný příznivce outdooru neobejde. Jsou ideální volbou jak na nenáročnou pěší turistiku, tak i na horolezectví či jiné náročnější aktivity. Z funkcí, které mají jednotlivé kousky ve výbavě, stojí za zmínku výškoměr, senzor pro měření barometrického tlaku, měření teploty, digitální kompas, kalendář nebo třeba alarm nebo stopky.

Nejlevnější model z řady - Casio SGW-300H-1A představuje rozumný kompromis mezi cenou a kvalitou. Je vybaven funkcí zobrazování data, pěti budíky, stopkami, odpočtem, světovými časy a kvalitním osvětlením. Díky vodotěsnosti až do 100 metrů se s ním dá také pohodlně plavat. Displej je samozřejmě digitální, vyrobený ve sportovním stylu.

Dražší model z této řady, konkrétně Casio PRW 2500T-7E, vás nadchne svým nadčasovým provedením. Hodinky jsou zpracované z kvalitních materiálů a doplněné titanovým řemínkem. Navzdory masivnímu vzhledu vynikají i svou elegancí. Disponují mnoha revolučními funkcemi, které využijete nejen v divoké přírodě. Na rozdíl od jiných modelů je jejich použití téměř bezstarostné, jelikož mají ve výbavě solární dobíjení a řízení rádiem.

galerie

Suunto Ambit3 - báječný společník nejen na běhání

Multifunkční třetí verze hodinek Ambit3 značky Suunto je opravdu velmi vydařená. Hodinka jsou typicky outdoorové a lze je tedy využít na běh, cyklistiku, plavání a na další sporty v přírodě. Ačkoliv nefungují přímo jako sporttester, mají ve výbavě spoustu speciálních funkcí a také velký a přehledný displej.

Z funkcí stojí za zmínku Blueetoh 4.0 LE, který hodinkám umožňuje komunikovat s mobilním telefonem, nebo revoluční akcelerometr, který zachytí váš celodenní pohyb. Hodinky jsou vybavené také citlivou GPS, výškometrem, stopkami, intervalovým měřičem a mnoha dalšími funkcemi, které využijí především sportovci. Umožňují propojení s hrudním pásem.

Pokud hledáte hodinky v ryze sportovním provedení, jsou pro vás ideální volbou Suunto Ambit3, které rozhodně nezklamou. Jestliže dáváte přednost elegantnímu designu a své hodinky byste kromě běžného nošení rádi využili i na sport, doporučujeme některé z Casio Pro Trek, kde je výhodou výběr z několika různých modelů. Všechny zmíněné outdoorové hodinky můžete zakoupit v internetovém obchodě Timestore.cz.

7.7.2015 6:06 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.