FITweb

ZPĚT

Finské hodinky Suunto pro všechny aktivní sportovce

Komerční sdělení

Chcete monitorovat své sportovní výkony? Motivovat se, zlepšovat se a prožívat nová dobrodružství? Výjimečné sportovní zážitky vám přinesou hodinky Suunto, skvělá volba pro všechny sportovce. Nejedná se pouze o obyčejný sporttester, ale o společníka do nepohody, který splní představy a očekávání každého aktivního člověka.

Hodinky finské značky Suunto mají mnohaletou historii. Značka byla založena již roku 1936 Toumasom Vohlonenom. Po produktech Suunto se díky špičkovému provedení rychle zvedla poptávka a staly se symbolem přesnosti, spolehlivosti a intuitivního designu.

Šikovný sporttester nejen do přírody

Hodinky Suunto poskytnou informace na míru danému sportu. Jsou vybavené specifickými funkcemi, které ocení hobby i profesionální sportovci. Využívají je především běžci, horolezci nebo cyklisté. Sáhnete po nich nejen při outodoorových sportovních aktivitách, ale také při tréninku v posilovně.

Na venkovní aktivity jsou ideální hodinky Suunto GPS s modely Suunto Ambit2 a novinkou Ambit3. Další řadou pro outdoorové použití je Suunto Outdoor se zástupcem Suunto CORE. Hodinky řady Fitness prezentují Suunto Quest, M5, M2/M1. Nechybí ani Premium, které vynikají mimořádným designem. Aktuálně se v této řadě prodávají hodinky Elementum Terra a Aqua.

Suunto Ambit3 - efektivní měření vašich sportovních výkonů

Velkou a dlouho očekávanou novinkou jsou sportovní hodinky Suunto Ambit3. Seženete je hned ve třech různých variantách, jako Peak, Sport nebo Run.

Hodinky Suunto Ambit3 Sport jsou multifunkční. Hodí se především pro cyklistiku, vodní sporty, běh i pro další pěší aktivity. Suunto Ambit3 Run jsou optimalizované na běžecké výkony a Peak na sport a dobrodružství. Jsou proto oblíbené například i mezi horolezci a milovníky dalších rizikových sportů.

Všechny modely Suunto Ambit3 jsou vybavené přesnou GPS. Využívají Suunto Movescount App - aplikaci pro záznam všech pohybových aktivit, a to zcela zdarma. Mezi běžnou výbavu patří zobrazení času a data, budík, měřič a stopky, zobrazení nadmořské výšky a aktuálního počasí nebo měření tepu. Hodinky jsou samozřejmě vodotěsné a mohou být vybavené také navigací.

Dají se spárovat se zařízeními iOS a nově také s Androidem. Mohou se pochlubit moderním designem a celou škálou atraktivních odstínů. Většinu z nich doplňuje gumový opasek, některé modely Premium se ale prodávají i v kombinaci s koženým řemínkem. V závislosti na konkrétním modelu disponují až 15hodinovou výdrží baterie a podporou hlasového tréninku.

Sportovní hodinky Suunto zakoupíte v internetovém obchodě Timestore.cz, v jehož sortimentu naleznete nejen nejnovější model Suunto Ambit3, ale i další modely, které vám zprostředkují jedinečné sportovní zážitky.

24.8.2015 6:06 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.