FITweb

ZPĚT

Chytré hodinky: Opravdu vám mohou pomoci s hubnutím?

Komerční sdělení

Chytré hodinky postupně vytlačily klasické fitness náramky. Dají se totiž lehce propojit s telefonem a následně používat jako mobil, ale můžete na nich přehrávat hudbu, používat je místo budíku, kontrolovat notifikace z oblíbených komunikátorů a sociálních sítí... a nejen to. Pojďte se seznámit s funkcemi, které vám pomohou nejen s tréninky, ale také s jídelníčkem a zdravým životním stylem!

Náramkové hodinky vlastní snad každá žena. Ovšem moderní chytré hodinky neslouží pouze jako ukazatel času nebo jako módní doplněk. Mají i mnoho dalších funkcí, které v mnoha ohledech usnadňují uživatelce život. Jsou i hodinky, které vám mohou pomoci s dodržováním životosprávy. Nevěříte?

Jak vybrat ty správné?

Jistě se shodnete, že rozdíl mezi ženami a muži při výběru elektronických vychytávek je jasný. Muži si vybírají spíše dle nejrůznějších parametrů a vybavení, ženy přihlížejí i k designu. Předtím, než se rozhodnete investovat do chytrých hodinek, si ujasněte, jaký je vlastně váš cíl a co přesně od šikovného pomocníka očekáváte. Chcete mít pod kontrolou pohybovou aktivitu během dne? Potřebujete monitorovat míru stresu? Rády byste analyzovaly kvalitu spánku? Jestliže patříte mezi skupinu lidí, která nedá dopustit na kvalitu, design a užitečné funkce, máme pro vás tip. Samsung Galaxy Watch.

Nejen chytré, ale i zdravé hodinky

Samsung Galaxy Watch mají hned několik užitečných aplikací, které vám usnadní dodržování zásad zdravého životního stylu. Tyto chytré hodinky tak lze bez nadsázky obdařit přízviskem zdravé. Galaxy Watch poctivě počítají všechny vaše kroky, kontrolují tepovou frekvenci, sledují výdej a příjem kalorií, a díky nové funkci měří i míru vašeho stresu. A právě stres může mít fatální následky při snaze zhubnout nějaké to kilo. Ocitnete-li se v nepříjemné situaci a hladina stresu překročí únosnou mez, Galaxy Watch na to okamžitě zareagují nabídkou dýchacích cvičení, která napomáhají zrelaxovat mysl, zachovat si koncentraci a duševní klid.

Vše pod kontrolou

Kromě počítání kroků a monitorování míry stresu umí hodinky také sledovat všechny úrovně spánku. Veškeré naměřené hodnoty tato novinka pečlivě zaznamená do grafů. Vy tak máte jedinečnou příležitost sledovat, kdy byl váš trénink nejefektivnější, co vás v průběhu dne nejvíce vystresovalo, v kolik hodin byl váš spánek nejkvalitnější a dle naměřených hodnot pozitivně přizpůsobit váš denní rozvrh činností. Kromě výše zmíněného myslí Galaxy Watch i na správné stravování. K tomu slouží intuitivní sledování kalorií a individuální doporučení. Do Samsung Health postačí zadat nutriční údaje, a uživatel má tak možnost lépe řídit svůj příjem kalorií.

Místo mobilu hodinky

Samsung Galaxy Watch vás každé ráno mohou vzbudit příjemnými vibracemi nebo vás mohou upozornit na příchozí hovor či SMS. Dají se totiž lehce propojit s mobilním telefonem. Zlepšená výdrž baterie u těchto hodinek překračuje 80hodinovou hranici. Delší výdrž baterie hodinkám poskytuje možnost volání, posílání zpráv, použití map a poslech hudby bez závislosti na smartphonu. Své dny si navíc pohodlně naplánujete ranními a večerními briefingy, k čemuž se hodí i přehled o počasí.

Varianty pro každého

Galaxy Watch jsou k dispozici ve třech stylech: ve velikosti 46 mm jsou stříbrné, ve velikosti 42 mm černé nebo v barvě růžovozlaté. Uživatelé si mohou hodinky personalizovat ještě více díky výběru ciferníků a pásků. Galaxy Watch také nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin, a také hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazňují každý detail na ciferníku hodinek, a dodávají mu tak tradiční vzhled. Navíc jsou odolné vůči vodě, a umožňují tak dlouhodobé využívání v jakémkoli prostředí. U všech typů chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch je navíc možné vyměnit pásek. Hodinky si tak můžete i v průběhu dne přizpůsobovat svému outfitu. Hodinky Samsung Galaxy Watch jsou dostupné od 7 990 Kč.

29.10.2018 0:52 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.