FITweb

ZPĚT

Štíhlé nohy jako Demi Moore

Neuvěřitelně mladě vypadající herečka Demi Moore vůbec neprotestuje, pokud jí scénář nařizuje ukázat celé nohy v detailu. Má se totiž čím chlubit.

Dlouhé štíhlé svaly lýtek a pevná stehna jí může většina žen jen závidět. Na vnitřní a vnější stranu stehen dělá tři série výpadů do strany se špičkami vytočenými jen mírně ven.

Svaly celých nohou důkladně potrápí squaty s rukama za hlavou, kdy mezi jednotlivými dřepy vyskakuje do vzduchu. „I přesto, že nemám sklony k přílišnému nabírání svalové hmoty, alespoň jednou nebo dvakrát týdně chodím na hodiny pilates k soukromé trenérce. Tato metoda svaly procvičí, ale zároveň i protáhne do délky, takže vypadají opticky štíhlejší a jemnější,“ tvrdí Demi.

OBLÍBENÝ CVIK:

Lehněte si na záda a pokrčte nohy v kolenou, chodidla opřete o zem. Ruce položte dlaněmi na zem. Pomalu zvedejte pánev nahoru. Zatněte svaly na zadní straně stehen a hýždí. Propněte pravou nohu a vytáhněte ji směrem ke stropu. Pak nohy vystřídejte.

Tip:

** Motivaci ke cvičení Demi dodává i její mnohem mladší manžel Ashton Kutcher, který je sám velký sportovec.

30.6.2008 22:16 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.