FITweb

ZPĚT

Chcete krásná ramena Charlize Theron?

Vznešené držení těla získala díky baletu, kterému se v dětství intenzivně věnovala. Štíhlou a pevnou postavu však musela několikrát pracně získávat znovu.

Její role ve filmu Monster totiž vyžadovala, aby Charlize přibrala 15 kg! Dnes se již může opět chlubit tělem bez jediného gramu tuku navíc.

V Hollywoodu je známa hlavně díky krásné šíji a zádům, které, přestože jsou vypracované, nepůsobí mohutně. „Nerada chodím do posilovny a raději se tréninku věnuji doma.

Mám spoustu různého cvičebního nářadí a pomůcekčinky, velký balon, cvičební gumy i běhací trenažér. Denně navíc plavu v bazénu minimálně dva kilometry. Myslím si, že horní polovinu těla nejlépe procvičím právě tímto způsobem,“ říká Charlize.

OBLÍBENÝ CVIK:

Držte ruční činky před tělem, dlaněmi k sobě. Pomalu vytáhněte lokty směrem nahoru až k ramenům. Přetočte předloktí směrem vzhůru. Snažte se udržet pravý úhel v loketním kloubu.

30.6.2008 22:16 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.