FITweb

ZPĚT

Dietní novinky

Našli jsme pro vás poslední hity a zajímavosti ze světa zdravé výživy.

POMALÉ VAŘENÍ

Máte doma pomalý hrnec, ale nejste si jisti, co se v něm vlastně dá připravit? Pak vězte, že téměř vše. Vyzkoušet můžete třeba náš recept na kuřecí prsa se zeleninou. A pro ty, kdo nevědí, co to pomalý hrnec je: jde o elektrický hrnec, ve kterém lze jídlo připravit šetrně, použít málo koření a soli a naopak vynechat tuk. Jídla jsou díky tomu dietní. Můžete v něm nejen vařit, ale i péct a dusit. Tento způsob vaření vám dokáže ušetřit čas, vyrobit zdravé jídlo a uspořit energii.

BIOPOCHOUTKY

Pokud patříte mezi příznivce biopotravin, můžete se těšit na rozšířený sortiment značky AlnaturA (k dostání v dm drogeriích). Nově nabízí hned několik zdravých dobrot, které se hodí do dietního jídelníčku: Provensálské koření (39,90 Kč); Zeleninové karbanátky (44,90 Kč) ze zeleniny a čerstvě semleté špaldy; Pasírovaná rajčata (29,90 Kč); Balzamikový ocet (64,90 Kč) z vinného octa, cukru a karamelu.

HUBNEME S ROZUMEM PODRUHÉ

Úspěšná kniha Ivy Málkové Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo (nakladatelství Smart Press, 349 Kč) se dočkala druhého vydání. Nechybí v ní ledničkový tahák, tipy na zdravou přípravu jídel a najdete v ní aktualizované kontakty na kurzy snižování nadváhy i odkazy na internetové adresy, kde se dozvíte více o zdravém životním stylu a hubnutí vůbec.

30.6.2008 22:13 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.