FITweb

ZPĚT

Myleene Klass:"Za problémy s udržením mé váhy může tlak médií."

Než otěhotněla, měla tato britská zpěvačka a televizní moderátorka velké problémy s udržením váhy v rozumných mezích. Jak sama říká, mohl za to především tlak médií a celé prostředí showbyznysu. dieta vám prozradí, jak si s tím poradila.

SUPERRYCHLÝ METABOLISMUS

Myleene se odmalička věnovala tanci a ještě předtím, než začala zpívat ve skupině Hear Say, vystupovala ve West End show. „Tehdy jsem jedla cokoli jsem chtěla. Byla jsem mladá, můj metabolismus pracoval na plné obrátky a navíc jsem každý večer vytancovala všechny kalorie, které by se chtěly případně usadit v podobě špíčků,“ říká Myleene.

CESTOVNÍ HAMBURGER

Poté, co začala zpívat, se ale všechno změnilo. Skupina měla spoustu práce s natáčením alba a veškerý čas trávili ve studiu. „Celý den jsme nic nejedli a já si až večer uvědomila, že mi kručí v břiše. Nejjednodušším řešením bylo zastavit někde na cestě domů, koupit si hamburger a naskočit zpátky do auta. V noci jsem se pak budila hlady a cpala se čokoládou,“ přiznává. Kila navíc nenechala na sebe dlouho čekat.

MALÉ „DIETÁŘKY“

Zpěvačka říká, že byla šokovaná, když na taneční hodině, kterou vedla, slyšela osmileté holčičky vyprávět o dietních tipech a hubnutí. „Současný svět klade velký tlak na všechny z nás, abychom byly štíhlé, dokonalé, se super postavou modelek. Přitom nejdůležitější je být spokojený sám se sebou a mít realistické očekávání. Raději si vezmu poslední kousek čokoládového koláče, než o tom přemýšlet celý zbytek večera a trápit se tím,“ dodává.

PRAVIDELNOST NADEVŠE

Myleene nedržela žádnou speciální dietu, pouze omezila množství a snažila se jíst pravidelněji. „Vím, že kdybych si cokoli zakázala, v tu chvíli bych na to dostala chuť. Navíc jsem nechtěla trávit dlouhé hodiny v kuchyni nad přípravou dietních pokrmů.“ K tomu přidala častější cvičení a dlouhé procházky a za půl roku byla zpět na své původní váze.

CHODÍCÍ SLON

Během pár měsíců se Myleene dostala z velikosti 38 na velikost 42 a nevešla se téměř do žádného oblečení, co měla ve skříni. „Nejvíc jsem se zhrozila velikostí svých prsů. Musela jsem si kupovat košíčky EE! Rozhodla jsem se, že s tím musím něco dělat. Všude kolem mne byly samé štíhlé zpěvačky s dokonalou postavou a já si mezi nimi připadala jako chodící slon.“

30.6.2008 22:13 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.