FITweb

ZPĚT

Zázračné pilulky

Asi každý z nás by si přál spolknout kouzelnou pilulku a druhý den se probudit o pět kilo lehčí. Bohužel, taková tabletka ještě vynalezena nebyla. Existuje však mnoho přípravků, které vám hubnutí přinejmenším usnadní.

Většina pilulek na hubnutí působí na bázi hned několika složek. Nejčastěji je to extrakt ze zeleného čaje, který stimuluje termogenezi a pomáhá při štěpení tuků, vláknina, která napomáhá snižovat pocit hladu a navíc působí proti vysoké hladině cholesterolu, a mořské řasy, které jsou bohatým zdrojem jodu, jenž je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy. Každý z přípravků se pak liší dalšími substancemi a především jejich poměrem. Všechny však musí být zdraví neškodné a bez vedlejších účinků na zdraví. Tabletky na hubnutí jsou tak vhodné téměř pro každého, kdo se potýká s nadměrnými kilogramy, snad jen s výjimkou dětí a těhotných nebo kojících žen. Jak již bylo řečeno na začátku, žádný přípravek vás však sám o sobě nadbytečných kil nezbaví. Může ale být skvělým doplňkem k vyvážené dietě a pohybu. Na každého z nás také působí něco jiného, proto to, co bude fungovat u jednoho, nemusí působit na druhého. Většina z těch, kteří pilulky na hubnutí již vyzkoušeli, se shodují v tom, že měli menší chuť k jídlu a snadněji odolávali sladkému pokušení. Navíc si mnohem více hlídali jídelníček, protože chtěli nemalou investici do tabletek podpořit. Nakonec tak skutečně zhubli. To, zda šlo především o jejich snahu, nebo práci hubnoucích tabletek, není podstatné, důležitý je uspokojivý výsledek. v


Tip: Nespoléhejte na zázrak. Tablety za vás nezhubnou,jen vás podpoř . Vy jim zase musíte pomoci zdravou stravou a cvičením.

27.1.2009 14:36 | Pavla Maříková

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.