FITweb

ZPĚT

Celine Dion

Ze showbyznysu tato zpěvačka vybočuje hned ze dvou důvodů - po celý život měla jen jednoho manžela, mimochodem o dost staršího, než je sama a po celý život si udržovala rozumnou váhu. Jak se vyhnula jojo efektu, který trápí tolik zpěvaček a hereček?

Ze showbyznysu tato zpěvačka vybočuje hned ze dvou důvodů - po celý život měla jen jednoho manžela, mimochodem o dost staršího, než je sama, život měla jen jednoho manžela, mimochodem o dost staršího, než je sama, a po celý život si udržovala rozumnou váhu. jak se vyhnula jojo efektu, a po celý život si udržovala rozumnou váhu. Jak se vyhnula jojo efektu, který trápí tolik zpěvaček a hereček? Který trápí tolik zpěvaček a hereček?

VYTOUŽENÝ POTOMEK

Celine má zatím se svým manželem, o celou generaci starším René Angélilem, jednoho syna, sedmiletého René Charlese. „Celý život jsem byla štíhlá a už pár dnů po jeho narození se moje váha dostala zpátky na normál. Bez cvičení i bez diety,“ chlubí se Celine, která svého zatím jediného potomka přivedla na svět pomocí umělého oplodnění. Na některé její kolegyně z branže, které si musely nechat vypracovat speciální program na shazování poporodní váhy, to může působit jako provokace. V současnosti by si prý dala říct s druhým dítětem. „Pořád se mi zdá, že je nás doma nějak málo,“ prohlásila nedávno.

ŠTÍHLÁ OD PŘÍRODY

Celine odjakživa provokovala média svou štíhlou postavou, kterou dostala do vínku od přírody. Proslula vosím pasem a dokonale tvarovanýma nohama, a tak nikdy neměla zapotřebí žádné drastické diety, i když jí je novináři občas přisuzovali. „Drby o tom, že jím jen salát a zeleninu, jsou naprosté nesmysly. Jím sice nepravidelně, ale co možná nejzdravěji,“ uvedla to na pravou míru.

PODEZŘENÍ Z ANOREXIE

Závistivci ji díky její extrémně štíhlé postavě dokonce označovali za anorektičku, čemuž se Celine odjakživa bránila zuby nehty. „Lidi prostě štve, že jsem hubená, aniž bych na tom musela pracovat. Mám ten dar od přírody, v celém mém příbuzenstvu není jediný člověk, který by měl nadváhu.“ A to je v případě Celine co říct, pochází totiž z neuvěřitelně početné rodiny. Svým rodičům se narodila neplánovaně, jako čtrnáctá v pořadí. A takřka všichni jsou hudebně nadaní, takže se odmalička zúčastňovala rodinných koncertů.

NADŠENÁ GOLFISTKA

Křehká zpěvačka neholduje posilovně ani joggingu. Ve formě se udržuje na greenu s golfovou holí v ruce. „Golf je hledání dokonalosti a rovnováhy. Je o koncentraci a meditaci a musíte při něm používat ruce i mozek,“ pěje ódy na svůj oblíbený sport, kterému věnuje velkou část svého volného času.

ŠTÍHLÁ S TANCEM

Slavná zpěvačka sice neholduje sportům, nicméně její vystoupení bývají fyzicky hodně náročná. Asi i díky tomu má ultraštíhlou a pevnou postavu. Ta jí ostatně zůstala i v těhotenství, kdy jí přibylo skutečně jen kulaté bříško. Spekulace o svých tvrdých dietách tak hudební diva jen háže za hlavu. Jejím receptem na krásu je spokojené manželství a vyrovnanost.

8.8.2008 14:43 | Ilona Laužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.