FITweb

ZPĚT

Geri Halliwell

V dobách spice girls to bývala holka krev a mlíko, dnes je spíš kost a kůže. Mezitím zaujala také svou extrémně vysportovanou postavou a problémy s bulimií. Teď si užívá mateřství i svou novou lásku.

VE SPÁRECH BULIMIE

Za éry Spice Girls byla proslulá jako blonďatá dračice se sexy křivkami. Roku 1996 ale začala propadat bulimii, která se ještě zhoršovala se stupňujícím se stresem. Během dvou let zhubla o několik velikostí. Držela absurdní diety, například dietu podle doktora Atkinse, která není právě zdraví nejprospěšnější. Aby toho nebylo málo, poskakovala v posilovně nejméně šest hodin denně, ať už se věnovala tanci, nebo józe, a byla na pohybu doslova závislá. Z někdejší spokojené plavovlasé dívky se stala nervózní šlachovitá sportovkyně. Z těchto vleklých problémů ji dostala až psychoterapie.

ŠTÍHLÁ MÁMA

Geri se po porodu své vytoužené dcery snažila co nejdříve dostat na původní váhu. Řídila se přitom podle rad své kamarádky Victorie Beckham. Na svou postavu dbala už během těhotenství a snažila se nejíst za dva a držet se na uzdě. Pak začala co nejdříve se stravou založenou na proteinech a s nízkým obsahem sacharidů. To se jí naprosto osvědčilo, alespoň soudě podle toho, že momentálně nosí o číslo menší velikost než před porodem.

HAPPY END

„Snažím se neodvozovat svou sebeúctu od toho, v jaké tělesné schránce se nacházím. Ať už jsem právě vyhublá na kost, nebo se vznáším nad chodníkem jako vzducholoď, musím existovat ve svém těle, a tak bych si ho měla vážit,“ prohlašuje v současné době vyléčená bulimička Geri, která je dnes o poznání vyrovnanější a navíc čerstvě zamilovaná. Nedávno začala chodit s o šest let mladším tanečníkem Ivanem Velezem.

ČESNEKOVÁ DIETA

Loni se během dlouho připravovaného turné s někdejšími Spice Girls tak panicky bála nachlazení, že nasadila takzvanou česnekovou dietu. Konzumovala obrovské množství této pikantní zeleniny, kterou doplňovala červenou řepou a mrkví. Navíc denně cvičila jógu, aby se udržela fit a aby své fanoušky nezklamala.

SVALY JAKO CHLAP

V době své závislosti na tělocvičnách si vypracovala takové svaly, že její tělo málem přestalo vypadat jako ženské. Stejně jako hudební ikona Madonna začala budit dojem „mužatky“. Madonně se někdy přezdívá transvestita, ani Geri nebyla uštěpačných poznámek ušetřena, hlavně když se pak opět zakulatila.

25.9.2008 12:45 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.