FITweb

ZPĚT

Michelle Monaghan

Má štíhlou postavu, takže žádné diety nikdy nepotřebovala. Herečka Michelle Monaghan má za sebou začátky na přehlídkovém mole a dnes sklízí úspěchy na stříbrném plátně.

NA PŘEHLÍDKOVÉM MOLE

Dlouhonohá a štíhlá Michelle si při realizaci svého dávného snu, tedy při studiu žurnalistiky, vydělávala na kolej jako modelka. Z melouchu se časem stala opravdová vášeň, a tak se po třech letech studia začala modelingu věnovat naplno. I přes svou „nemodelingovou“ výšku, měří totiž sto sedmdesát centimetrů, se jí dařilo. Procestovala půlku světa včetně Milána a Hongkongu a objevila se v dlouhé řadě katalogů i reklam. Také proto dnes nemá problém poodhalit své půvaby před kamerou. „Díky tomu, že jsem se roky věnovala modelingu, mě neděsí představa, že mám někde ukazovat své tělo.“

AUSTRALSKÝ BLONĎÁK

Přestože má davy fanoušků, kteří jsou okouzleni jejíma hlubokýma zelenýma očima a nekonečně dlouhýma nohama, zůstává věrná svému dlouholetému partnerovi, australskému grafikovi Peteru Whitovi. Roku 2005 svůj svazek stvrdili před oltářem. „Vždycky jsem si myslela, že jsem na tmavé typy, a nakonec jsem skončila s australským blonďákem. Prostě si získal moje srdce,“ směje se. „Je úžasné, jak mě ve všem podporuje. Myslím si, že jsme měli štěstí, že jsme se potkali.“

FILMOVÝ VZHLED

„V žádném ze svých filmů nevypadám tak jako ve skutečnosti,“ poznamenala jednou. A těch filmů je dnes už pěkná řádka. Roku 2000 začínala v televizním seriálu Právo a pořádek a o rok později si zahrála ve filmu Parfém. Asi největšími trháky, v nichž se dosud objevila, jsou špionážní komedie Pan a paní Smithovi a Mission: Impossible III. V tomto akčním snímku si roku 2006 zahrála partnerku Toma Cruise, a tím prodloužila seznam celebrit, po jejichž boku se na stříbrném plátně objevila.

SEN O NOVINAŘINĚ

„Když vyrůstáte ve městě se sedmi sty obyvateli, ani vás nenapadne, že byste se mohla stát herečkou. Bavilo mě hrát ve školních hrách, ale brala jsem to jen jako svoje hobby,“ vzpomíná dnes na svoje dospívání Michelle. Spíše než o kariéře na stříbrném plátně snila o kariéře investigativní žurnalistky. Mezi svými spolužáky byla natolik oblíbená, že ji zvolili předsedkyní třídy.

SPORT POMÁHÁ

Každý člověk si užívá svůj volný čas jinak. Když Michelle zrovna nefilmuje (nejnovější film Jak ukrást nevěstu), ráda chodí do divadla , ale také sportuje. Pohyb jí navíc pomáhá udržet si štíhlou postavu, kterou se bezpochyby může stále chlubit. Snaží se zdravě jíst a slova jako ovoce či zelenina jí nejsou cizí.

18.9.2008 15:21 | Ilona Laužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.