FITweb

ZPĚT

Nicole Kidman

Zatímco ostatní herečky se trápí dietami a počítají kalorie, éterická Nicole by raději pár kilo přibrala. Režiséři se na ni neobracejí s požadavkem, aby přibrala, ale ordinují jí čokoládu, sladkosti a pudinky.

AŽ PŘÍLIŠ ŠTÍHLÁ?

Je útlá jako víla a vzhledem k tomu, že měří takřka sto osmdesát centimetrů, omračuje mužské publikum i závratně dlouhýma nohama. Přesto je ke své postavě velmi kritická. „Mám chlapecké tělo. Ráda bych měla výraznější křivky, protože mi to připadá krásnější. Hned bych si vyměnila tělo s Jennifer Lopez!“ Tělo bez jediného zbytečného gramu tuku je ovšem velice fotogenické při milostných scénách. Není divu, že je právě Nicole proslulá tím, že odmítá dublérky, a klidně se svlékne před kamerou.

VYTRVALÁ BĚŽKYNĚ

Příroda jí do vínku nadělila dokonalou postavu, ale Nicole rozhodně nezahálí a snaží se udržet se ve formě. Namísto pocení v tělocvičně plné naleštěných strojů dává přednost přirozenějšímu pohybu. Není líná nazout si tenisky a vyrazit běhat do přírody. Joggingu se věnuje s železnou pravidelností, a doplňuje ho plaváním. Kromě toho si stejně jako spousta dalších hvězd showbyznysu ráda zacvičí jógu, která jí pomáhá odplavit stres nahromaděný během natáčení.

DÍTĚ VE ČTYŘICETI

„Je to úžasný pocit, že ve vás roste něco živého,“ popisovala své pocity z prvního těhotenství nadšená Nicole. Na prahu čtyřicítky si splnila svůj sen a porodila své první vlastní dítě, jehož otcem je její současný manžel, zpěvák Keith Urban. Letos tedy ke dvěma jejím adoptovaným dětem přibyla třetí ratolest, dcera Sunday Rose. Herečka sveřepě odmítala poskytnout fotky své dcerky médiím a užívala si mateřství. A rozhodně se nehroutila z pár těhotenských kilo, ba právě naopak oceňovala svůj stále plnější výstřih. Pět kilo na objednávku Nedávno musela kvůli jednomu ze svých posledních filmů přibrat pět kilogramů. Získala totiž roli v dramatu Čtenář, které zachycuje osudy věkově nerovného páru během druhé světové války. Původně si chtěla vystačit s vycpávkami, ale režisér ji přemluvil, aby svou postavu trochu zakulatila. Zpočátku ji to bavilo, protože si mohla dopřávat svou oblíbenou čokoládu podle libosti, ale časem si začala připadat z přemíry hutného jídla ospalá a unavená.

20.11.2008 12:42 | Ilona Laužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.