FITweb

ZPĚT

Brooke Shields

Šetří sacharidy a vyhýbá se červenému masu, a sladkostem podléhá jen výjimečně. Hubne hlavně na tanečním pódiu a při péči o své dvě dcery, takže se jí daří po celý život udržet si rozumnou váhu.

BROADWAYSKÁ DIETA

Vypadá to jako další v sérii „zaručených“ hollywoodských diet. Ve skutečnosti si ale jen Brooke pustila pusu na špacír a vymyslela si název „broadwayská dieta“, aby tak popsala svůj životní styl, díky kterému se jí před několika lety podařilo zhubnout. Ve čtyřiceti totiž začala hrát v náročném muzikálu Chicago na Broadwayi, a tak jí takřka nezbýval čas na jídlo. „Osmkrát týdně jsem vystupovala, a zároveň jsem se stíhala najíst jen jednou za den,“ popsala ďábelské tempo, které jí pomohlo k vypracované postavičce.

MODRÁ LAGUNA

Svou kariéru zahájila roku 1980 rolí mladičké a svůdné Emmeliny v romantickém snímku Modrá laguna, čímž se vepsala do mnoha mužských srdcí. Další fenomenální úspěch jí ale zajistila až komediální role v seriálu Správná Susan. Postava bláznivé novinářky, která prožívá jeden trapas za druhým, jí sedla jako ulitá. Od té doby už její filmografie narostla do úctyhodných rozměrů, v posledních letech se objevila například v několika epizodách seriálu Plastická chirurgie s. r. o.

DIETNÍ TRIKY I HŘÍCHY

Když potřebuje hlídat ručičku váhy, odstraní ze svého jídelníčku sacharidy ve všech podobách. Červenému masu se vyhýbá ze zásady, i když přiznává, že během menstruace na něj občas dostane chuť.

Co se dezertů týče, má slabost hlavně pro zmrzlinu. Když ji dostihne chuť na sladké, ukonejší ji miniaturními sladkostmi. „Umím si jídlo užívat, aniž bych to přeháněla.“ Neustále dodržuje správný pitný režim a prolévá se litry vody.

„Sama pak cítím, že moje pleť a moje vlasy vypadají mnohem zdravěji.“

Módní průšvihy Přestože je půvabná, je při výběru oblečení někdy bezradná. „Nikdy jsem neměla přirozený cit pro módu. Vždycky si všimnu nějakého outfitu, běžím do obchodu, koupím si ho, ale zjistím, že v něm vypadám jako šašek. Nejsem jako Gwyneth Paltrow a všechny tyhle módní bohyně. I když jsem slyšela, že všechny mají stylisty.“ Problémy jí působí výběr oblečení i bot. Nošení nepohodlných střevíčků jí zdeformovalo prstíky na nohách tolik, že se musela uchýlit k operativnímu zákroku.

20.11.2008 12:39 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.