FITweb

ZPĚT

Gábina Partyšová: „Jsem jasná hříšnice.“

Večírková královna se vrací na obrazovky televize Prima v pořadu Top Star magazín. V 10 otázkách na tělo nám maminka osmiměsíčního syna Kristiána prozradila, jak hubne do šatů, zda někdy držela dietu i jaký pohyb ji baví.

* Co pro vás znamená slovo dieta?

To slovo nemám moc ráda. Jeho význam totiž zakazuje dobroty, které si musím odepřít. Nejlepší dieta je polévková nebo taková, kdy si hlídáte denně ráno a večer váhu. Pokud se váhově dostanete na kila, která vám nevyhovují, tak den pijte jen šťávy a čaje. Tuto dietu mi doporučila Petra Černocká, která vypadá opravdu skvěle.

* Vzynáváte zdravý životní styl, nebo jste hříšnice?

Od přírody jsem jasná hříšnice. Mám ráda „nezdravá jídla, ale teď je nepojídám, protože ještě pořád kojím Kristiánka (8 měsíců). Pro mimi chci jen to nejlepší, takže momentálně jím zdravě – hodně ovoce a zeleniny, taky maso. Nekouřím a ani nepiju alkohol. Snad kromě piva k jídlu. Máte plnou ledničku, nebo zeje prázdnotou? To je taky jedna z výborných diet. Nemít v lednici téměř nic. Naše lednice teď prázdnotou rozhodně nezeje, ale byly časy, kdy jsem žila sama a měla jsem v lednici jen víno a ovoce, maximálně nějaký sýr. To se hublo!

* Co ve vaší spíži či ledničce rozhodně nenajdeme, a proč?

Rozhodně tam nenajdete burské oříšky, mandarinky v konzervě a ferneta. Po těchto třech dobrotách se mi dělá zle od žaludku. Nemůžu se na ně ani podívat.

* Čím uctíte vzácnou návštěvu?

Vynikající česnečkou. Léčí totiž všechny nemoci. A maminčiným vepřem knedlem zelem.

* Musela jste už hubnout do šatů?

Celý život hubnu do šatů. Kupuju si totiž titěrné velikosti, a to mi věřte, to je pekelná motivace.

* Kamarádíte se vy a pohyb?

Pohyb mě baví. Hlavně plavání a golf. Mým nejčastějším pohybem je momentálně běhání kolem našeho syna. Váží osm kilo, takže posiluju od rána do večera. Jeho piplání mi krásně zformovalo postavu. Taky s ním někdy zapomenu i jíst. Takže, chceteli zhubnout, pořiďte si dítě! To je moje rada.

* Máte svou štíhlou postavu v genech, nebo je to dřina?

Maminka je štíhlá a taťka taky není nijak silný, takže v genech nadváhu nemám. Hlídat se ale musím, jsem velká labužnice, takže by se to mohlo snadno zvrtnout.

* Jak jste se dostala do formy po porodu?

V těhotenství jsem přibrala 16 kilo, zpátky jsem byla po třech a půl měsících. Nejvíc jsem zhubla kojením (i 5x za noc). Kristiánek mě doslova vysál.


BUĎ A NEBO

* Chléb, nebo rohlíky? Chléb (Z rohlíků se tloustne.) * Biftek, nebo sushi? Biftek (Miluju červené maso, ale teď jsem přišla na chuť i sushi.) * Pivo, nebo víno? Pivo (Je to můj nejoblíbenější nápoj. Taky mám doma svou vlastní pípu.) * Ryby, nebo plody moře? Plody moře (Jsou zdravé.) —-

RYCHLOVKA

* Čím jste chtěla být jako malá?

Zpěvačkou nebo krasobruslařkou.

* Váš největší životní úspěch?

Narození syna.

* Co vám v poslední době zabírá nejvíce času?

Výchova mého syna.

* Umíte relaxovat, a jak?

Umím. Nejvíce teď relaxuji plaváním v bazénu a na thajských masážích studia Sabai.

29.10.2008 12:50 | Alexandra Paulovičová,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.