FITweb

ZPĚT

Carmen Electra

Mnozí zpochybňují její herecké kvality, ale o její štíhlé postavě vylepšené silikonem sní muži po celém světě. Má ale jednu nedietní závislost. Které pravidlo zdravé výživy ignoruje Carmen Electra?

Tanečnice i herečka Alfou a omegou jejího života je tanec, který jí zaručuje dokonalou kondici.

Od devíti let studovala na umělecké škole a jako dospívající dívenka tančila v muzikálech. V osmnácti ji objevil zpěvák Prince, který pro ni vymyslel pseudonym Carmen Electra. Pak přišlo i několik seriálových a filmových rolí, kromě Pobřežní hlídky například ve sci-fikomedii Sexuální praktiky pozemšťanů či v parodii Scary Movie: Děsnej biják. Stihla zažít několik vášnivých vztahů například s kontroverzním basketbalistou Dennisem Rodmanem či s rockerem Davidem M. Navarrem, a tak je dnes už dvakrát rozvedená.

DIETNÍ TRIKY A HŘÍCHY

Její jídelníček je založený hlavně na proteinech, Carmen si totiž často dopřává kuře ve všech podobách či sushi. Když už výjimečně sáhne po pečivu, je celozrnné. Carmen je totiž fanynkou celozrnné mánie a přidává si celozrnné cereálie i do snídaně. Jeden dietní hříšek si ale přece jen dopřává -prolévá se každý den litry kokakoly, která obsahuje koňskou dávku cukru. Dobře ví, že kdyby přešla na light verzi, ušetřila by až 1200 kalorií denně, ale neumí si svou vášeň odpustit. Nakonec si to může dovolit: při výšce 169 centimetrů váží 59 kilogramů. „Existuje odvykací kúra pro závisláky na kole? Vypiju jich osm denně,“ prohlásila jednou v žertu.

SILIKONOVÝ SEX-APPEAL

Pyšní se dokonalými mírami 92-59-89. Je však veřejným tajemstvím, že si k vnadnějšímu hrudníku pomohla silikonovými implantáty, díky nimž se její ňadra dostala až na velikost DD. I to jí zcela jistě roku 1997 pomohlo ke smlouvě na účinkování v seriálu Pobřežní hlídka, v němž nahradila podobně vybavenou sexbombu Pamelu Anderson. Sama Electra se ale domnívá, že to se silikonovými vnady poněkud přehnala a že by možná byla bývala stačila o číslo menší velikost. 60% oblých křivek a 40% hubené vychrtlosti.

STRIPTÝZ V TĚLOCVIČNĚ

Carmen vyzkoušela spoustu druhů tance a aerobiku, ale nikdy jí nepřipadalo, že našla to pravé ořechové. Proto udělala to nejlogičtější, co se dá v takové situaci podniknout - vymyslela si zbrusu nové vlastní cvičení. A dostála pověsti sexbomby a vynalezla bezkonkurenčně nejerotičtější sport pod sluncem - cardio striptýz. Jde o vlnění u tyče s tanečními prvky do rytmu hudby. Ženy přitom zábavným způsobem spalují kalorie, báječně se pobaví, a navíc pak můžou doma svému partnerovi předvést pár zajímavých kreací. Není divu, že jsou tělocvičny nacpané k prasknutí.

15.6.2009 16:03 | Ilona Laužanská

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.