FITweb

ZPĚT

Anastacia

Je to žena krev a mlíko, přesto obývá horní patra hitparád. Z brýlí udělala součást image a své choroby považuje za životní zkoušku. Anastacia je bojovnice.

CHRAPLÁK A BRÝLE

Prodala více než 34 milionů alb po celém světě. Proslula svým typicky chraplavým hlasem a texty, které si píše sama. Není divu, že se v showbyznysu tak uplatnila, pochází totiž z komediantské rodiny. Její otec byl zpěvák a matka hrála na Broadwayi. I co se životního partnera týče, drží se prostředí showbyznysu – provdala se totiž za svého bodyguarda.

VRAŽEDNÁ DIETA

Když jí bylo osmnáct, její producent jí řekl, že je příliš tlustá, a proto z ní nemůže být dost dobrá zpěvačka. Anastacia se vrhla po hlavě do dramatické diety, která jí ublížila. „Byla to přísná dieta založená jen na ovoci a zelenině, které mají spoustu vlákniny. A tím jsem uškodila svým střevům, protože trpím Crohnovou chorobou.“ Od té doby si se svou váhou příliš hlavu neláme. I když rozhodně nepatří mezi anorektické modelky, je sexy, přitažlivá a pružná. Od dětství totiž holduje tanci. Už předtím, než začala se zpíváním, vystupovala jako tanečnice v klipech na MTV.

NEMOCI JAKO OBOHACENÍ

Trpí hned několika nemocemi, ale i přesto vede normální plnohodnotný život a když řádí na pódiu, nikoho by ani nenapadlo, že má nějaké problémy se zdravím. Ve třinácti jí byla diagnostikována Crohnova choroba, na niž jí zbyla památka v podobě jizvy na břiše. Anastacia se za ni ale nestydí a hrdě ji ukazuje v krátkých topech. Lidé, kteří onemocněli touto chorobou, mají prý sklon skrývat své emoce a utrpení, Anastacia se tomu ale umí vyhnout. „Moje nemoc mi pomohla zjistit, kdo vlastně jsem.“ Kromě toho má problémy se zády. S těmi jí účinně pomáhá bolestivá thajská masáž. Boj s rakovinou V devětadvaceti musela bojovat s rakovinou prsu, na kterou se přišlo během rutinní prohlídky u lékaře. „Přesvědčil mě, abych podstoupila vyšetření na mamografu, a tím mi vlastně zachránil život.“ Zpěvačka nehodila fl intu do žita, věřila, že se nakonec uzdraví, a o boji s rakovinou zpívala ve svých písních. Jakmile se ale uzdravila, přišlo se na další nemoc – tentokrát to byla srdeční choroba. „Pokaždé, když vydávám nové album, přijdou mi na další nemoc,“ brala to s humorem. V klipu k pilotním singlu I Can Feel You řádí nahá ve vířivce, jako kdyby se nechumelilo.

6.1.2009 10:45 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.