FITweb

ZPĚT

Angelina Jolie (33)

Americká herečka a partnerka herce Brada Pitta. Má šest dětí, tři své a tři adoptované. V lednu ji uvidíme v krimifi filmu Výměna.

rt}}

Americká herečka a partnerka herce Brada Pitta * Má šest dětí, tři své a tři adoptované. * V lednu ji uvidíme v krimifi lmu Výměna. * Ač má Angelina pro mnohé postavu snů, i ona prý podstoupila po porodu liposukci.

Jen co porodila dvojčata, už se snaží dostat se opět do formy. Naordinovala si biodietu založenou na čerstvé zelenině a omega-3 mastných kyselinách.

==== SNÍDANĚ ==== bylinkový losos s rajčaty a celozrnným pečivem ==== OBĚD ====

makrela se špenátovými rajčaty

==== SVAČINA ==== malý zeleninový salát ==== VEČEŘE ====

grilovaný tuňák a řeřicha

—- ==== NÁZOR ODBORNÍKA ====

** Jídelníček Angeliny je založen převážně na bílkovinné stravě. Takové redukční diety sice vedou ke snížení váhy, ale příliš mnoho bílkovin může znamenat nebezpečí poškození ledvin. Navíc strava se vyznačuje jednotvárností a postrádá čerstvé ovoce, vápník ve formě mléčných produktů (jogurt, tvaroh či čerstvé sýry) a složené sacharidy (obiloviny, brambory). PTALI JSME SE: Moniky Divišové výživové poradkyně

15.6.2009 16:01 | ILONA LAUŽANSKÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.