FITweb

ZPĚT

Beyoncé Knowles (27)

Zatímco my, „obyčejní smrtelníci“, je obdivujeme, za jejich dokonalou štíhlostí stojí mnohdy neskutečná dřina a řada hubnoucích experimentů. Čeho se drží slavné krásky, aby byly stále na výsluní a sexy?

LIMONÁDOVÁ DIETA

Limonádová dieta znamená opravdovou řeholi - pijete prakticky pouze zvláštní nápoj z javorového sirupu a kajenského pepře, a proto jí dietologové nemohou přijít na jméno. Beyoncé si bezpochyby kvůli pár kilogramům zahrávala se svým zdravím. Zatímco předtím se držela obvykle diety ze South Beach (více o ní na str. 20-21), před jedním natáčením zpanikařila a sáhla po radikálním řešení. „Všichni ostatní se při natáčení cpali koláčky a já pila jen limonádu. Byla to obrovská oběť,“ vzpomíná na hladové období. —-

NÁZOR ODBORNÍKA

Podobné diety jsou velkým zásahem do organismu. Hubnutí by mělo probíhat postupně a pomalu - pouze půl kilogramu za týden, jinak se vám zredukovaná kila brzy zase vrátí a prodělaný jo-jo efekt navíc vůbec neprospěje vašemu zdraví. Jenoduše řečeno: Beyoncé je v tomto případě spíše varováním, jak při snaze zbavit se přebytečných kil rozhodně nepostupovat!


PTALI JSME SE: Moniky Divišové, výživové poradkyně,

15.6.2009 16:00 | ILONA LAUŽANSKÁ,

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.