FITweb

ZPĚT

Cindy Crawford (43)

Zatímco my, „obyčejní smrtelníci“, je obdivujeme, za jejich dokonalou štíhlostí stojí mnohdy neskutečná dřina a řada hubnoucích experimentů. Čeho se drží slavné krásky, aby byly stále na výsluní a sexy?

ZÓNOVÁ DIETA

„Ráda jím a vařím, když jsem vyhublá, vůbec mi to totiž nesluší. Radši budu zdravá a ve formě, aniž bych musela řešit nedostatek energie,“ vysvětluje Cindy, proč odmítá jednostranné diety. Zónovou si oblíbila, protože dbá na pravidelný stravovací režim v podobě pěti jídel denně. „Svačím mezi snídaní a obědem a pak ještě jednou ve čtyři odpoledne, takže ani k večeři neusedám hladová jako vlk.“ Zónovou dietu doplňuje cvičením, dokonce sama natočila několik cvičebních videokazet. —-

NÁZOR ODBORNÍKA

Je vidět, že Cindy opravdu ví, co dělá. Zónová dieta je vhodný způsob, jak si váhu udržet, popřípadě i zhubnout. Dodržujete-li pět nutričně vyvážených jídel denně, organismus nemusí šetřit na vydávané energii a ochotněji se vzdává tukových zásob. Pohyb je samozřejmě klíčový. Bez něj je obtížné nejen hubnutí, ale hlavně dlouhodobé udržení dobrého zdravotního stavu.


PTALI JSME SE: Moniky Divišové, výživové poradkyně,

15.6.2009 15:54 | ALEXANDRA PAULOVIČOVÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.