FITweb

ZPĚT

Gwineth Paltrow (36)

Zatímco my, „obyčejní smrtelníci“, je obdivujeme, za jejich dokonalou štíhlostí stojí mnohdy neskutečná dřina a řada hubnoucích experimentů. Čeho se drží slavné krásky, aby byly stále na výsluní a sexy?

DETOXIKACE

„Letos jsem si vytvořila sedmidenní menu, které je založené hlavně na koktejlech a rozmixovaných potravinách. Uleví to trávicímu systému. Je to náročné, ale alespoň jsem začala nový rok zlehka,“ prozrazuje o své poslední detoxikační kúře herečka. Zvláštní důraz klade Gwyneth na pročištění střev s pomocí ricinového oleje či šetrných rostlinných projímadel. Všechny kroky probírá s dietologem, aby svému organismu neublížila. Každé ráno každopádně začíná den sklenicí citronády a šálkem čisticího bylinného čaje. —-

NÁZOR ODBORNÍKA

Pravidelná detoxikace je důležitá. Lidé ji drželi odjakživa, aby se očistili od toxinů, jež se v těle ukládají, a zregenerovali se. Očistu doporučuji - ale stejně jako Gwyneth si vezměte na pomoc odborníka! Rozhodně se nepouštějte do půstů sami, a pokud váš současný jídelníček nevypadá příliš zdravě, začněte základní úpravou stravování, jež sama o sobě tělu pomůže „uklidit“.


PTALI JSME SE: Moniky Divišové, výživové poradkyně,

15.6.2009 15:56 | ALEXANDRA PAULOVIČOVÁ

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.