FITweb

ZPĚT

Omega Centrum sportu a zdraví představuje pro vás akci FITNESS STORY v Olomouci

Zažijte den plný sportu, relaxu a vzdělání! Již v sobotu, 9. května se uskuteční mezinárodní Kongres Fitness Story v Centru sportu a zdraví Omega v Olomouci.

Sportovní hity představí FITNESS STORY v Olomouci

Přijďte v sobotu 9. 5. 2009 od 8:30 hodin do moderního sportovního areálu Omega Centrum sportu a zdraví v Olomouci.

Co se zde uskuteční?

Mezinárodní Kongres Fitness Story.

Co zažijete?

Vyzkoušíte si nové cvičební programy, vyslechnete zajímavé přednášky o zdravém životním stylu a relaxaci. Stačí přijít v sobotu .

Koho zde potkáte z VIP hostů?

Například cvičitelka Hanka Kynychová, známý odborník na výživu Petr Havlíček, mistři světa ve sportovním aerobiku Vladimír Valouch a David Holzer či prezentér H.E.A.T. PROGRAMu Ital Paolo Marconi. —-

H.E.A.T.

– jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce - High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.

High Energy Aerobic Training (H.E.A.T.) představuje zcela nový pohled na aerobní sport. Vychází ze základního lidského pohybu, chůze, a zaměřuje se na ni tak, jako doposud žádný jiný fitness program. Pásy nejsou poháněny elektrickou energií, nýbrž vlastní energií člověka. Každý tedy jde nebo běhá na páse svým vlastním tempem. Cvičí se ve skupinách pod vedením instruktora za doprovodu motivační hudby. Důležité je při tomto spalovacím cvičení dodržovat pitný režim, který dodá nejen potřebné tekutiny, ale i energii.


H.E.A.T. PROGRAM®

tedy reprezentuje nový systém aerobního cvičení z výrazným efektem na lidský organismus. Je nový fitness program. Je zcela inovační jak z hlediska způsobu cvičení tak z hlediska prostředků k jeho realizaci. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Využívá speciálního mechanického pásu Maxerrunner®.

Revoluční novinku H.E.A.T. PROGRAM představí Master instruktoři pro střední Evropu Michal Pietrak a Olda Pastyřík.

22.4.2009 15:56 |

NAHORU

Přečtením článku spálíte: Vaše váha: kg

nápověda
 

Pro přesnější výpočet si prosím nastavte výši své váhy. Výpočet je samozřejmě nutné brát s určitou rezervou, protože každý má jiný metabolismus.